Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Férfiak mit jelent ez ?

Férfiak mit jelent ez ?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


22N vagyok, 3 hónapja dolgozok a munkahelyemen ez az idő alatt összeismerkedtem egy 25 éves férfival úgy érzem, hogy nem vagyunk közömbösek egymásnak.

Odajön beszélgetni érdeklődik,sokszor flörtölés se marad el, mosolyog rám, dicsér, megjegyzi és észreveszi,hogy új parfümöm van vagy pl új fülbevaló van rajtam, vagy épp fodrásznál voltam....


Nem vagyok szerelmes,de kezdek egyre jobban érezni dolgokat iránta és amikor ez az érzés egyre erősebb és várom a holnapot, örülök izgatott vagyok,hogy láthatom,hogy beszélhetek vele, jön a pofára esés, hozzám se szól, kerül,nem akar beszélni.


Kicsit csalódott vagyok olyankor, próbálom túltenni magam, amint úgy érzem,hogy most jó nem jött össze,akkor újra odajön hozzám, beszélni dicsérni ..stb kezdődik minden elölről


mégis miért csinálja? Mit érezhet irántam?

Srácok férfiak ti mikor csináljátok ezt egy nővel?

Bizonytalan? Miért kerül?


2020. okt. 7. 17:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet hogy amikor kerül akkor látja valaki akinek nem kéne tudnia hogy udvarol neked?

Mondjuk a főnöke vagy egy "exe", esetleg egy munkatárs akitől tart.

Figyeld meg legközelebb a két esetben ki van jelen és ki nem.

2020. okt. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%

Lehet, hogy ő dolgozni (is) jár be.

Egyébként pedig meg kellene tanulni végre, hogy munkatárssal soha semmit. (Hacsak nem okoz gondot, egy hónap igen kellemetlen felmondási idő, ami bármikor beüthet)

2020. okt. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%

valószínűleg neked is egy személyiségzavaros idiótával van dolgod, aki a ciklikus húzd meg-ereszd meg játékot játssza veled.

az ilyen lelki betegeket el kell engedni, mert rámész.

Hidd el, nem szeret téged, csak élvezi a figyelmedet. ezek a szerencsétlenek nagyon tudnak udvarolni, ilyen felszínes módon, ahogy ő is teszi. Könnyű nekik bedőlni.

Sok ilyennel fogsz még találkozni. Hazudnak mint a vízfolyás.

Higgy nekem, és megspórolsz egy csomó évet és nagyon sok fájdalmat és pofáraesést.

Akit tényleg érdekelsz, az MINDIG szeret. Nem csak a jobb napjain. És nem vesz semmibe.

Lehet hogy nem tud olyan profin udvarolni mint egy pszichopata, de sose fog levegőnek nézni.

2020. okt. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%

Hasonló cipőben jártam 33 évvel ezelőtt. 3 gyerekünk van. :-D

Persze nem végig dolgoztunk együtt, ő jött később, és hamarabb távozott máshová. Nem a kapcsolatunk miatt, jobb ajánlatot kapott.

Amíg egy helyen voltunk, mi is figyeltünk, hogy csak olyankor legyünk egymás közelében, amikor nem túl feltűnő.

2020. okt. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

na most négyeske elmondta az élettörténetét, de kétlem, hogy az ő férje is semmibe vette volna a rossz napjain.

nem az a lényeg a kérdésben, hogy kollégák, hanem az hogy hülyíti a nőt.

2020. okt. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%

Ötöske: az élettörténetem ennél kicsit hosszabb és sokkal bonyolultabb. Szóval ez nem az.


Hányszor éreztem, hogy semmibe vesz! Pedig nem úgy volt, csak ÉN éreztem azt.

Amúgy meg legközelebb, amikor beszélgettek, esetleg egyenesen rá lehet kérdezni, hogy mi az oka ennek a kettős viselkedésnek. Általában az őszinteség a legjobb megoldás, mindenre.

2020. okt. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%

Ennyiből nem egyértelmű hogy szeretne tőled valamit, de szerintem nem mert akkor már elhívott volna valahova vagy egyértelműbb jelet adott volna.


Szimpátia biztos talán vonzódik is hozzád de többet nem akar szerintem úgyhogy felejtsd el.


Szerintem amikor nem akar beszélni akkor épp dolga lehet esetleg nyomás alatt van és rosszkedvű.

2020. okt. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Lehet igazatok van

Oké,hogy rég kezdeményezett volna,de azt tudni kell,hogy elég félénk, jó fiús külseje is van

2 hónapig csak köszönni mert nekem

Reggel szia, napközben is többször is szia szia én meg nem értettem miért köszön ennyit, az egyik munkatársam mondta,hogy lehet próbálna beszélgetni,csak félős

Egyik nap köszönés után szóba elegyedett azóta jon beszélni azóta dicsér....


Én meg félek,mert mi van ha félre értelmeztem ezeket a dolgokat

2020. okt. 8. 06:40
 9/10 anonim ***** válasza:
37%

#8

A másik verzió akkor az hogy önbizalomhiányos, de ez esetben pedig hagyni kéne mert lehet nem járnál jól vele.

2020. okt. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Inkább hagyom

Alapból se érezem jó ötletnek munkahelyi párkapcsolatot kialakítani

2020. okt. 10. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!