Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkatársak végzettség miatti...

Munkatársak végzettség miatti lenézése gyakori fiatalok közt?

Figyelt kérdés

Új részlegen ahová kerültem, két fiatalabb kolléga nem tudja hogy én is diplomás vagyok, ezért rendszeresen indirekt megjegyzésekkel, kioktató beszólásokkal illetnek( nem csak engem, hanem főleg a középfokú végzettségű asszisztens kollégákat) "Már bárkit felvesznek ide." , "Esett a színvonal.", "Mindegy hagyjuk, ez egyetemi szintű téma." stb.


Plusz rendszeresen kijavítják a kérdéseinket, testbeszéddel is jelzik hogy nemkívánatos elemek vagyunk: sosem fordulnak felénk, nem néznek a szemünkbe ha beszélni kell egymással, flegmán válaszolgatnak.


Ez gondolom kirívó eset, nem gondolnám hogy ez volna jellemző a mostani friss diplomás 22 éves fiatalokra. Én 41 vagyok.


Mit gondoltok mi lehet ennek az oka? Elmúlt 20 évben megúsztam az ilyet, úgy tűnik én most kapok ízelítőt ilyesmiből. :-)



2020. okt. 10. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Nem jellemző, valóban kifogtatok két pökhendi alakot. Oka: pech. Ha valami probléma van a kollégákkal, pl. nem tetszik a háttérfecsegés, soha nem veszek részt benne - a munkába temetkezem. Sajnálom, hogy így alakult, ne vedd a szívedre.
2020. okt. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

# 1


Nem lesz komolyabb gond, de tényleg érthetetlen, főleg hogy én aztán főleg nem adtam rá okot. :-)

2020. okt. 10. 22:51
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Katonaeknal ugy mondtak: nem a rang szamit, hanem a beosztas.
2020. okt. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Micsoda faxok!
2020. okt. 31. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!