Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jól tettem,hogy felmondtam?...

Jól tettem,hogy felmondtam? Többi lent.

Figyelt kérdés

Éjszakai műszakban dolgoztam egy helyen.A munkatársak felpakolták ládákba az anyagot hárman,nekem egyedül kellett ezt hordanom.3 ember munkáját végeztem egyedül.Ők felpakolták amikor végeztek mind a 3 faarccal bámult a képembe és verték késsel az asztalt,meg agresszívan csapkodta az egyik a konténert.

És be is szóltak ha nem bírod menjél innen a g€cibe.Reggel amikor letelt a műszak be adtam a felmondásom.Jôl tettem? 10 napot dolgoztam itt.


2020. okt. 14. 10:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt pályakezdő koromban egy munkatársnőm, ő azt mondta, hogy addig dolgozik egy helyen, amíg nem érzi azt, hogy nem szeret bejárni már valami miatt. Én is ehhez tartom magam. Nálam főleg a szakmai kihívás hiánya miatt szokott ez eljönni, mint személyi ellentétekből fakadóan.
2020. okt. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Jól tetted. Most már pakolhatják ők.
2020. okt. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért én a személyzeti osztályon is megemlítettem volna, hogy micsoda moslék munkatárs-bandájuk van, ebből lett elegem...
2020. okt. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igazad van, hogy kiléptél.
2020. okt. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Micimacko67 ***** válasza:
2%

Kerdezo, azonos volt a munkakörötök?

Ha igen, akkor jogos...

Ha nem, mert nekik nem ládák hordása volt a dolguk...akkor nem biztos...

S ha lassúsagoddal akadalyoztad oket...talan nem ok nelkul voltak mergesek...

2020. okt. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha alja helyre mész dolgozni máshol se lesz ez máshogy. Alja helyen aljas embereket foglalkoztatnak.
2020. okt. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#1 èn meg akkor szoktam felmondani, ha màr talàltam valami màst.


Egyèbkènt èn is èjszakàzom. Ezt olyanok csinàljàk, akik több ember helyett is tudnak dolgozni. Amùgy sem vagyok csapatjàtèkos tìpus.

Kèrdèsre a vàlasz, igen. Ha "gyomorfàjàssal" mentèl be, akkor jòl tetted, hogy felmondtàl. A jövőben meg tanuld meg megvèdeni magad!

2020. okt. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!