Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egyetértetek, hogy a munkahely...

Girlll3 kérdése:

Egyetértetek, hogy a munkahelyetek egy börtön?

Figyelt kérdés
Mindenkihez alkalmazkodni kell, időre kell menni, továbbképzésekre köteleznek, beosztják az ember idejét és kiszipolyozzák az életenergiát.

2020. okt. 15. 14:01
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Ugyanis felmondhatsz.
2020. okt. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
85%

Nálam nem.

Alig kell valamihez alkalmazkodnom, többnyire csak annyit kérnek, hogy legyen kész időben a feladat. Elnézik, ha kések, akár egy órát is késhetek, ha tovább dolgozom (bár ez most nem aktuális a home office miatt), az időmet nem osztják be a 8 órás munkaidőn túl és egyetem utolsó évében (önköltséges képzésre jártam) fizették a tandíjam is (a fizetésemen túl). Imádok itt dolgozni. De ismertem én is olyan helyet, ahol a hátam mögött álltak szinte... Le is léptem.

2020. okt. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
85%

Egy börtönben be vagy zárva.


Egy munkahely pedig egy kétoldaló kölcsönös szándéknyilatkozat, szerződés.

Bármelyik fél bármikor kiléphet belőle.

2020. okt. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
88%
Nekem nem ilyen, én szeretem a munkahelyem, rugalmasak.
2020. okt. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
87%

Rossz helyen vagy.

Keress egy másik állást vagy légy vállalkozó.

2020. okt. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
90%
NEM. Eleve olyan helyen nem dolgoznék, amit börtönnek érzek, hanem keresnék másikat. De ahol vagyok, ott kifejezetten szeretek lenn és dolgozni.
2020. okt. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Volt már olyan munkahelyem (nem is egy), ahol valóban bezárva és kiszipolyozottnak éreztem magam, de épp ezért álltam mindig tovább, hogy egyszer végre révbe érjek.

A jelenlegi munkahelyemet már imádom.

- könnyű bejárni

- passzol hozzám

- értek hozzá és rendszeresek a sikerélményeim

- családias a hangulat a kollégákkal

- változatos, nem pedig monoton

- nyugis


Nem mondom, hogy innen nem lesz majd hova tovább állni egyszer a jövőben, de ezen a helyen végre nyugodtan eltölthetek pár évet tapasztalatszerzéssel, és nem azon jár az eszem, hogy hogyan tudnék minél hamarabb lelépni, tovább állni.

Javaslom neked is a váltást, ha nem vagy boldog a jelenlegi helyzetedben.

2020. okt. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
83%
Nem, ugyanis bármikor kiléphetek, ha rosszul érzem benne magam. Sokáig válogattam, mire ide kerültem, mert nem vállalnék el akármit és a mostani munkahelyem minden fontos dologban stimmel. Rugalmas a munkaidőm, otthonról dolgozom, nem liheg a nyakamba senki, nem ellenőrizgetik minden lépésem, jól fizet, tudok fejlődni, tanulni, előrébb lépni, jó fejek a kollégáim és a főnököm is, nem köteleznek tanfolyamokra, de ha el akarok egyet végezni, akkor azt fizetik.
2020. okt. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
75%
Ha már ennyire rosszul érzem magam egy munkahelyen, akkor elkezdek állást keresni. Amúgy nekem most pont az az egyik problémám, hogy nem engednek képzésekre, pedig akarnánk menni.
2020. okt. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
0%
Persze,mennyivel jobb lenne,ha otthon döglődnénk egész életünkben...
2020. okt. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!