Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan kerülhetnék be egy...

Hogyan kerülhetnék be egy ilyen helyre?

Figyelt kérdés

Informatikusnak tanulok és egy olyan helyzet adódott, hogy egy nagy tudományos projekt készül a városban, amiben szeretnék én is részt venni, mert pont jó lenne tapasztalatot szerezni és akár a munkahelyem is lehetne, miután megépült. Ha tervezés fázisba bevennének, akár diplomamunka is simán kijöhetne belőle szerintem. Szívesen beszállnék bármilyen munkafázisába, tervezés, kivitelezés, stb.


A bökkenő az, hogy semmit nem találok róla. Van egy újságcikk és ennyi. Nem tudom ki fogja kivitelezni, ki fogja megtervezni a projekt informatikai részét, egyáltalán hogyan gondolják majd átadás után az informatikai üzemeltetését a helynek (vesznek fel rá embereket? kiadják külsős cégnek? vagy már vannak rá fix emberek?).


A kérdésem az, hogy ilyen projektekről honnan lehet információkat szerezni, kit keressek fel vele, hogy szívesen benne lennék a munkálatokba és később az üzemeltetés részében is? Elvileg pályázati támogatást kaptak a projektre, tehát valahol gondolom publikus nyoma van a benyújtott pályázatnak, de nem tudom hogyan és hol keressek rá.



2020. okt. 17. 00:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Kerdezd meg a cikk íróját.
2020. okt. 17. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy bennfentes, akkor rég veszett ügy.
2020. okt. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez nem úgy szokott működni hogy látsz egy jó projektet, ráírsz a kivitelezőre egy hit me upot, és bevesznek.
2020. okt. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!