Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Megéri nemzetközi fuvarozni?

Megéri nemzetközi fuvarozni?

Figyelt kérdés

B kategóriával mennék, van ahol 350-400.000Ft nettót meg lehet vele keresni 15-20000km, van ahol 1 hét meló és váltás olyan 2-2,5 hét munka. ott ilyen 300e körül lehet keresni nettóban.



Tudom, hogy mivel jár. Kutyaólban kell fent aludni. Fürdést csak nehezen lehet megoldani, mondjuk ilyen mobil zuhanyzóval.


Engem nem érdekel az egyedüllét sőt, csak ne kellejen kollégákkal bajlódnom, mindig velük gyűlik meg a bajom.



2020. okt. 19. 09:41
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
"B" kategóriával? Miféle "kutyaól fent"? B-vel vezethetőben?! Meg mobil zuhanyzó? Sok helyütt már nem is alhatsz az autóban! A vírus mondjuk lehet, hogy bekavart, de akkor sem.
2020. okt. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Egy undormány,éjjel nappal vezetsz,felborul a bioritmusod,akkor amiket említettél, lehetnek gondok a cím megtalálásával,parkolással hiába a gps,veszélyes mert ha nem is te vagy a hibás balesetek szenvedhetsz,sürget a főnök miért nem vagy még ott,ha sietsz lefényképeznek amit rádverned. És az a 3-400 nem olyan sok,annál többet megkeresel egy osztrák gyárban...
2020. okt. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"Kutyaól" az alvófülke lenne. :)

Nálunk koporsó a neve.

Nem ,nem bonyolítja meg vírushelyzet.LASSÍTJA...de nagyon!

Ha NEM szabad gépjárműben maradni akkor a cég kénytelen lenne szállást biztosítani.Na...inkább maradok a fülkében. (Olyan,"kijelölt" szállások vannak...hűűűű.

Az esetleges magány,a vezetés/utazás élménye csak akkor adatik meg ha élvezed ezt a munkát.Minden más esetben:Szar,hajtás,értelmetlenség,igénytelenség...stb.


Végére:Igen,érdemes nemzetköziben fuvarozni.

2020. okt. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha ilyen beállítottságú vagy akkor megéri, hogy nem kell másnak a hülyeségét elviselned. ha meg szeretsz új városokat, tájakat felfedezni akkor még jobban megéri. mindenhonnan tudsz majd olyan dolgokat hozni ami itthon nincs, vagy csak olcsóbban. árnyoldala a dolognak, hogy néha napokat kell állni a fuvarra várva. néha meg ki akarnak rabolni, de ez nem jelentős és gyakran előforduló veszély.
2020. okt. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Na végül is mi lett?
2021. márc. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Felköltöztem Budapestre és ott is jól keresek. Csak sok pénz elmegy kajára és költségekre. Vidéken olcsóbban is kijöttem.
2021. márc. 11. 18:24
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó tetted. 👍
2021. márc. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!