Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkakörben tudnék...

Milyen munkakörben tudnék elfogadható fizetést keresni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Elég elkeseredett vagyok mert kissé kilátástalannak látom a jövőt. Nem tudom milyen munkák után kéne néznem, amiben tudnék is keresni.

23 éves no vagyok, eddig szepsegszalonban dolgoztam de nem hozott akkora sikert mint reméltem. Különösebb végzettségem (sajnos) nincs, érettségim van. + Az okj amiben eddig dolgoztam.

Szeretnék most valami mást kipróbálni, elég tág az érdeklődési korom szóval bármilyen ötlet hasznos lehet.

Fizetes szempontjából olyanra gondoltam, ahol 200 nettot meglehet keresni könnyen akar kezdetektől.

Budapesti vagyok.


Amire vágynék egy saját otthon, nem kell semmiféle full extra nincsenek nagy igenyeim. Mégis teljesen elképzelhetetlennek látom hogy önerőből 20-30 millió forintot megtudok majd teremteni..


2020. okt. 23. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
19%
Ha szépségszalonban dolgoztál akkor biztos szép vagy, próbald ki a fitness ipart vagy a modellkedést. Vagy tanulj ki valami rendezvényszervezést, és indíts saját vállalkozást. Nem tudom, annyi lehetőséged van, valamit csak találsz :) A 200 nettót meg főleg Pest megyében de szerintem a legtöbb nagyvárosban könnyen meg lehet keresni, az más kérdés hogy mennyibe kerül majd fenntartani magad.
2020. okt. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%

spár pántárosként 200 nettó az alap.

próbaidő után 230 nettó.

2020. okt. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szépségszalonos tapasztalataidat kár lenne feladni,m válassz az iparon belül egy szakirányt és vidd tökelyre... barátnőm pl kozmetikus az alap szakmája, nincs különösebb tehetsége q rajzhoz, de megtanult egyszerű tanulható technikákkal mindenféle arc-testfestést, járunk rendezvényekre, bucsukba, falunapokra gyerekeknek arcfesteni, de mar esküvőkre, rendezvényekre is csinál elég profi testfestéseket... henna, jagua, meg tököm tudja mi van még. egy esküvői testfestes, pl ilyen virágok a vállra, alsó hangon 40-60.000ft... és tenyleg nem művészi adottsag kell hozzá, ezek abszolút tanulható technikák.

Ebből alapanyag max 2000... időben 1.5-2óra...

De gyerekeknek arcfestés is rendezvényfüggő, falunapon 800/gyerek, de egy megyeszékhelyen rendezvényen 1500/gyerek... ilyen helyről durva bevételekkel szoktunk eljönni... ja énbközben lufit hajtogatok... eddig tihanyban volt egyszer a rekord bevételünk mondjuk az egy fárasztó nap volt, de 600.000ft-vel zártuk a napot...

2020. okt. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 remetdol ***** válasza:

"spár pántárosként 200 nettó az alap"


Feleségem tobb éve az és nem kap ennyit! Ez bruttóban igaz csak

2020. okt. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

most megkérdeztem pár spáros ismim ucsó.

szóval annyiban módosítom,hogy ők interspárosok.

vagyis nagyobb az egész bolt,mint a sima lakótelepi spárban és a meló is több mert sokkal több a vásárló.

és ezért kapnak ők egy 20assal többet mint a simában és így jön ki a 200 kezdő nettó.

elég hosszú a próbaidő fél év és utána megy fel nettó 230ra,meg jön még rá havi 10e kafetéria,decemberben meg 13.havi fizu ha már megvan a 12 hónap ledolgozott.

ezért a lóvéért kell árút tölteni,kasszázni meg hétvégén is menni és több műszakozni.

2020. okt. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!