Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Fuvarszervezők! Leírnátok...

Jaggerswager kérdése:

Fuvarszervezők! Leírnátok neken hogy mik azok a dolgok és tulajdonságok amik belkul folosleges belekezd ei ebbe az egészbe?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok vagyok kozep iskolai vegzos fiu

Es nagyon erdekel ez a szakma

Szoval gondolkodtam hogy letenném az OKJ-t.

Megérné?



2020. okt. 25. 04:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyitott, kommunikatív, tudnod kell kapcsolatokat építeni, emberekkel bánni ( pl ha jó a kapcsolatod a fuvarozóval, akkor neked adja az autót Jóskapista helyett, ha szorult a helyzet )
2020. okt. 25. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Mindenek előtt kezdhetjük a helyesírással! Nem fogsz tudni egy fuvarlevelet, számlát úgy kitölteni, hogy felfogja a tartalmát az is, akinek szól.
2020. okt. 25. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Es van rá esély hogy diploma nelkul elhelyezkedjek a szakmában?
2020. okt. 25. 09:37
 4/4 anonim ***** válasza:
82%

Nyitott, jó kommunikációs készség, legalább egy idegen nyelv ismerete, olyan aktív nyelvtudás formájában, hogy ne tudjanak telefonon sem megvezetni.

Határozott, precíz munkavégzés, rendszerszemlélet és hasonló skillek.

Emellett jó stessztűrő képesség, rugalmasság.

Ez nem egy tipikus 8-16.ig munka, fel kell venni a telefont "office hours"-on kívül is, ha úgy adódik.

Egy OKJ-val is el fogsz tudni helyezkedni.

2020. okt. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!