Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mekis interjún milyen kérdések...

Mekis interjún milyen kérdéseket tesznek fel?

Figyelt kérdés
2020. okt. 27. 11:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A szokásos. Miért szeretnél ott dolgozni? Mit csináltál addig? Szereted-e a "pörgést"?
2020. okt. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
69%

Nem kérdeznek, ha nem mondod folyamatosan már veszett ügy vagy, én is azt gondoltam. És hogy rugalmas munkarend? HAHA igen, de ha 7-ből csak 7 napot mennél, és abból esetleg egy vagy két napon 6 órás műszakot kérsz az már lehetetlen nagy kérés. :)

Fognak hívni, aztán várnod kell egy hetet, telefonos interjú, megbeszélés, majd miután élőben is interjúztál közlik, hogy amúgy csak egyetlen embert szeretnének felvenni, ezért valószínű nagyon összeszedettnek kell lenned, ha szeretnéd a munkát.

2020. okt. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedvencem az üzletekben és a hálózatos üzleteknél,amikor azt kérdezik:

-És,miért jelentkeztél erre a munkára?

Agyrém! :)

("Multi" áruház HR-es,szokásos marha kérdése. Árufeltöltő munkakörre is!)

2020. okt. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mekibe ne menj dolgozni, nekem rémálom volt. De ez én vagyok, nemtudom,te élveznéd-e. Az interjún elvárják, hogy te már képben legyél a feladataiddal (amibe a wc pucolás is beletartozik, ha oda osztanak be), de velem undokok voltak az interjún. Később Burger Kingben dolgoztam, az se volt leányálom, de ott legalább emberségesebbek voltak.
2020. okt. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Miért megy pirosba ha valaki őszinte és igaz választ ír? Valakik rá nyomnak, hogy nem tetszik? Attól még nem lesz hazugság vagy kevésbé reális amit írtam, attól mert éppen nem jó a tapasztalatom, még megosztottam a kérdezővel, hogy tudja mire számítson. Nem mintha zavarna, de nem értem a lepontozást. :)
2020. okt. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
"Itt fogyasztod, vagy elvitelre?"
2020. okt. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Igen ezt megkérdezik, aztán kalap kabát. :D
2020. okt. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!