Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek korrekt az, ha...

Szerintetek korrekt az, ha valakit elküldenek egy étteremből mert nem fogyaszt?

Figyelt kérdés
Nyílván nem azért járnak az étterembe, hogy semmit se csináljanak, de szerintem onnantól már vendég valaki hogy belépett.Kínában ilyen nincs, hogy kiküldik, abba biztos vagyok.Lehet pont erről van szó, hogy mindenhol más a mentalitás és itt ezt kell elfogadni hogy ilyen a szolgáltatás?

2020. okt. 31. 13:15
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
95%
Nem igazán értem miért akar valaki étterembe menni, ha nem fogyaszt. Nem tudnék csak úgy beülni egy étteremben, ugyanis nem ez azért vannak a vendéglátó helyek, hogy az emberek csak úgy ott ücsörögjenek.Erre ott vannak a parkok, terek, vagy rosszabb időben esetleg plázák.
2020. okt. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
76%
Kit küldtek ki és honnan, melyik étteremből?
2020. okt. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
95%

korrekt


az nem lenne korrekt, ha nekem, fogyasztó vendégnem nem jutna asztal egy ilyen ruppótlan senki miatt

2020. okt. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
96%

Igen korrekt.

1 minek ül be étterembe, ha nem akar semmit ott? Nem azért tartják fent, hogy oda üljenek ücsörögni.

2 foglalja az asztalt ahová a fogyasztó vendégek is ülhetnének de nem tudnak, mert valaki ott üldögél csak úgy. Ez pénz kiesés az étteremnek.

2020. okt. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
88%
Miért is akarsz egy étteremben fogyasztás nélkül ücsörögni???
2020. okt. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Például azért, hogy ne legyen otthon vagy megismerje az ottaniakat.

Ki mondta azt hogy miatta nem lenne hely az étteremben?

2020. okt. 31. 13:24
 7/26 anonim ***** válasza:
95%
Teljesen korrekt, ha nem akar otthon lenni akkor fogyasszon valamit, nem kell végigennie a menüt vagy ha ekkora szarrágó, akkor menjen egy parkba, a padon ülés ingyen van.
2020. okt. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
95%
Az étterem nem hajléktalanszálló vagy nappali melegedő. Az étterem az asztalokkal keresi a pénzt, az asztaloknál forogniuk kell a vendégeknek. Az nem működik, hogy te csak ücsörögsz és foglalod a helyet a fizető vendégek elől.
2020. okt. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
85%

Persze, hogy korrekt.

En eltem Hongkongban, oke, lehet hogy nem szolnanak rad, de ott is max a nagyon szegenyek, esetleg tanulo fiatalok ulnek be, de szerintem ennek inkabb ahoz van koze, hogy nagyon sok ember ketrec meretu minilakasban zsufolodik ossze, es az is igaz, hogy ez CSAK a gyorsettermekben mukodik, legfokeppen a mekiben. Es peldaul ott MINDEN sarkon van egy Mcdonalds, nem ugy mint pl itthon.

Egy normalis etterembe be sem engednek asztalfoglalas nelkul, de meg alacsonyabb kategoriasba is egybol viszik a etlapot miutan leultel, szoval ott sem tudod ezt bejatszani.

Ez csak a mekiben mukodik, mert folyamatos a forgalom, es az ott dolgozok konkretan 10 meter magasrol sz•rnak ra, hogy te beulsz-e fogyasztas nelkul vagy sem.

2020. okt. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
92%
6os. Ez nem így működik. Az étterem nem ismerkedésre van. Ismerkedj szabadidős tevékenységekkel pl eljársz focizni, sportolni vagy akármi, ottani emberekkel megismerkedsz. Ha elfoglalsz egyedül egy asztalt és nem veszel semmit akkor érthető hogy, elküldenek, mert helyetted olyan is ülhetne ott aki bevételt hoz. Ezen kívül szerintem senki nem ismerkedni jár az étterembe. Én pl nem örülnék ha elmennék egy étterembe egy jót enni és kikapcsolódni akár egyedül akár valakivel és egy vadidegen ode jönne haverkodni... Biztosan megkérném, hogy kopjon le. Már elnézést.
2020. okt. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!