Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kell tudnom úszni ahhoz hogy...

Kell tudnom úszni ahhoz hogy rendőr legyek?

Figyelt kérdés
Pályaválasztás előtt állok, szóba jött az is hogy rendészeti technikumba megyek. a kérdésem az hogy kell-e tudnom úszni ahhoz hogy a suliba és később rendőrnek felvegyenek? Nem tudok úszni, nem vagyok jó viszonyban a vízzel.... válaszokat előre is köszi

2020. okt. 31. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Ha vízi rendőrnek, partiőrnek mégy akkor nagyon valószínű. Egyébként nem annyira.
2020. okt. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nyilván nem vizrendőrnek megyek :D egyébként köszi a választ
2020. okt. 31. 22:18
 3/7 anonim ***** válasza:
31%
Nem. De jó gondold meg, hogy tényleg rendőr akarsz-e lenni, sorra szerelnek le, nem véletlenül. Én is az akartam lenni, de más alternatívàt választottam (ez nagyon közel van a rendészethez, se sokkal jobb).
2020. okt. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mit választottál? kíváncsivá tettél :D
2020. nov. 1. 00:18
 5/7 anonim ***** válasza:
39%
Ha nincs rendőr, akkor mi lesz az emberekkel? A bűnözés így is elszabadult. Most mi lesz nélkülük?...
2020. nov. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy is megússza a 15 éves büdös cigó gyerekgyilkos 9 rendőrségi üggyel a háta mögött max 6 hónapot kap nem mindegy? A bűnök 99%-át tevő emberekre immunisak a magyar törvények😂 Régen ezeknek a hamvait ellapátolták bele egy gödörbe,érdekes hirtelen lecsökkent a bűnözések száma,és nem volt annyi kenyértolvaj.
2020. nov. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elvileg igen. Gyakorlatilag nem veszik komolyan, kivéve a vízirendészetnél, meg a bevetésieknél.
2020. nov. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!