Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez a most zajló HVG online...

Ez a most zajló HVG online állásbörze más szerint is elég gáz?

Figyelt kérdés

2020. nov. 3. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:
36%
Pfff, regisztráltam, de csak azért, hogy szakmai szemmel megnézzem milyen, de ki is ment a fejemből és még egy mailt sem küldtek, hogy akkor kezdődik vagy valami...
2020. nov. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Mi ez, miért gáz? Nem is tudtam róla, hogy van. Az nem gáz, hogy online, de van vele valami gebasz?
2020. nov. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Én egy-két cikkre kattintottam rá, de szerintem is elég gáz. A mostani súlyosbodó válságban, meg növekvő munkanélküliségben meg kifejezetten cinikusnak is hat egy-egy cikk.
2020. nov. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van, szerintem is színvonaltalan. Tavaly voltam a normális állásbörzén. Már napokkal előtte küldték az emlékeztetőket, regisztrációs kódokat, online elérhetőek voltak a meghirdetett állások, stb. A helyszínen rengeteg szóróanyagot kaptam, valamint tényleg lehetett beszélni a kihelyezett cégképviselőkkel.

A mostaniról még csak értesítőt sem küldtek, hogy mégis mikor, hol, hogyan érhető el. Végül sikerült hossza keresgélés után megtalálnom az oldalt, és igen, elég gáz. A mostani helyzetben megpróbálhattak volna valami használhatót összedobni.

2020. nov. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem elsőre az fura, hogy regiszrálni kellett, mint mindig, de a honlapon nem kell bejelentkezni. ???

Azt hittem, hogy nagy chatfelület lesz minden "standnál", de nincs... Lényegében tegnap olyan volt, mint egy sima álláskeresésem bármikor máskor! Nem igazán éreztem magam úgy, mint egy "állásbörzén". Annyi különbséggel mondjuk, hogy random is el lehet küldeni a CV-t a lap alján.

Amúgy sok cég nincs, akikre számítottam. :( Biztos egyfelől a válság, másfelől a börze online volta miatt.

2020. nov. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!