Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyi csapatépítő?

Munkahelyi csapatépítő?

Figyelt kérdés

2 napja lettem levéglegesitve

A munkatársam kérdezte hogy hol lesz a csapat építő. Mondom én nem is tudtam róla hogy lesz. Kérdezte hogy téged nem hívott a főnök? Mondom meg nem. Azt mondta akkor nem szólt. Majd szól a fonok akkor. Azóta se szólt. Bár amugyse szívesen mennék el. De akkir is mi ez már. Hogy engem nem hívnak el. Részmunkaidőbe vagyok ott és még csak most lettem levéglegesitve. Nem tudom mennyit számít ez. Bár amugyis ha akart volna hívott volna. Nem tudom mi baja van velem. Egy kicsit érdekes ez.


2020. nov. 4. 07:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretnél menni, akkor kérdezd meg a főnököt. Ha az egész cég ott lesz akkor tuti csak véletlenül nem mondta neked, vagy gondolta hogy másoktól úgy is megtudod.


Ha meg amúgy nem szeretnél menni, akkor meg tök mindegy, nem?

2020. nov. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom lelkileg esett neki rosszul a dolog.


Kérdező, gondolom a főnök a nem végleges alkalmazottakat nem szokta meghívni. Te pedig most lettél véglegesítve. Nem biztos hogy benne van a fejében, hogy jaj most már őt is meg kellene hívni. Szóval vagy az van hogy elfelejtett, vagy a részmunkaidősek nincsenek meghívva.

2020. nov. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egy volt kolléganő is aki ott dolgozott részmunkaidős volt. És ő is ott volt az ilyen csapatépítőkön.
2020. nov. 4. 08:37
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
én örülnék neki ha engem kifelejtenének a buliból :) ha nem akarsz menni inkább ne is kérdezz rá mert a végén még menned kell
2020. nov. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4-es +1!
2020. nov. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!