Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az ilyen emberek mit képzelnek...

Az ilyen emberek mit képzelnek magukról?

Figyelt kérdés
Több munkahelyen előfordult,hogy a kollégák rám fogták,hogy meleg vagyok és rájuk gerjedek, vonzódom hozzájuk.Mindig rendkívül visszataszító emberek akiket én undorítónak látok.Ha meleg lennék valószínűleg akkor is visszataszítónak találnám őket.
2020. nov. 4. 09:53
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
Érdemes volna pszichológushoz menned magadat felfedezni. Én még senkit nem láttam visszataszítónak, undorítónak munkahelyen, legfeljebb közömbös, vagy antipatikus volt. Ha valakit melegnek titulálnak, az minimum metroszexuális, vagy affektál, testileg közeledik az azonos neműekhez. Persze ez lehet ugratás, de ha több helyen is előfordult, akkor te csinálsz valamit nagyon rosszul.
2020. nov. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
1: Figyu, engem pusztán azért tituláltak melegnek, mert hogy nem számoltam be a nemi életemről, úgy ahogy ők csinálták egymás között. Meg hogy néha megjegyeztem, hogy másról is lehetne beszélni, mint a szexről. A tanulatlan, buta bunkók ilyenek. Nem kell őket megideologizálni.
2020. nov. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#1 Az még,hogy egy munkahelyen egy cigány munkatárs elkezd üvöltözni,hogy ez a csávó b.zi,az még nem jelenti azt,hogy az úgyis van.
2020. nov. 4. 11:07
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Akkor talán meg kéne védened magad, nem?
2020. nov. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%

Attól hogy valaki meleg, attól még van ízlése, és nem tetszik neki minden pasi.


Mondjuk menj a főnökhöz, és közöld vele, hogy a munkakörülmények nem megfelelőek, a munkatársak miatt lelki traumát okoznak és vagy tesz ellene valamit, vagy felmondasz de mellé fel is jelented rágalmazásért a kollégáidat.

2020. nov. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Esetleg gyúrd állattá magad, aztán csak röhögsz az egészen, vagy félkézzel rántod be a hülye fejüket, hogy aha, ez az, gyere
2021. ápr. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!