Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felhívtak, hogy enyém az...

Felhívtak, hogy enyém az állás és jövőhéten keresnek, de azóta se semmi. Ez miért van? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Pénteken felhívtak, hogy engem választottak és a jövőhéten felhívnak megbeszélni a részleteket. Kezdő álláskereső vagyok, elrontottam ott, hogy nem egyből vettem át az irányítast a beszélgetésben megbeszélni a továbbiakat? Csütörtök van, de még nem kerestek. Meddig várjak, ha felhívom én őket, akkor mit kell mondanom? Ez lenne az első állásom, ami nem diákmunka, szóval tapasztalatlan vagyok. Egyszer már megtörtént egy másik céggel, hogy ugyanígy telefonáltak, hogy felvesznek és majd keresnek, de utána felszívódtak, elérhetetlenné váltak... Tudna valaki tanácsot adni?


19L



2020. nov. 5. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
Téged választottak azt mondták, akkor majd hívnak. Szerintem fognak, csak lehet sok a papír munka. Ha nem akarnának veled dolgozni, akkor nem mondták volna, hogy rád esett a választás.
2020. nov. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Nyugodtan felhívhatod őket, és rákérdezhetsz, illene telefonálniuk legkésőbb holnap késő délelőttig.
2020. nov. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
...és mégis mi az akadálya, hogy felhívjad őket????
2020. nov. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
40%
Oda van írva hogy elérhetetlenné váltak, tehát próbálkozott a csaj. Szöveget értelmezni tudtok...?
2020. nov. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
#4-es és te? Olvasd el még 1x. "Egyszer már megtörtént egy másik céggel, hogy ugyanígy telefonáltak, hogy felvesznek és majd keresnek, de utána felszívódtak, elérhetetlenné váltak..."
2020. nov. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

16:36


Ugye ezt önmagadtól kérdezted?!

2020. nov. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!