Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyik gyár lehet ez? Tatabánya

Melyik gyár lehet ez? Tatabánya

Figyelt kérdés
[link]
2020. nov. 5. 22:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Grundfos?
2020. nov. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Jópofiznak a szövegben, aztán nem derül ki belőle semmi. Állásinterjún meg ajánlanak majd 220 bruttót. Gusztustalan.


#1 a grundfosnál miket forrasztanak?

2020. nov. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nyákot?
2020. nov. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Fecskendőgyár
2020. nov. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Elektronikai cég lehet, de az egész munkakör és a tálalás komolytalan. Olyan mintha valami vicc lenne. Komoly cég nem hirdet így. Az első része amit ír, olyan lehet mint egy smd beültető. Másodjára már kézi forrasztást ír, az olyan, mint az AOI vizuális ellenőr, aki pákával javít. Utána még be is csomagolod. Ilyen nincs. Baromság. Vagy vmi óriási szopatás.
2020. nov. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Sanmina talán...

De nagyon fura hirdetés.

2020. nov. 6. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tatabányán elég furcsán állnak a dolgok. Én is jelentkeztem közvetítő cég hirdetésre, de most mondom mindenkinek: nem ajánlom egyáltalán. Komolytalanok, és csak. Azért hirdetnek, mert ki lett fizetve a promo, amúgy rövidített munka van, felvétel nincs egy cégnél sem. Szállásos hirdetésekkel pedig krva óvatosan. Tatabánya mostanság nem úgy megy ahogy előtte, senki se induljon oda. Get to work trend Kft kerülendő, Prohuman 2004 Kft Tatabányán, és amit kérdező írt, az is. Sőt az összes közvetítő cég kerülendő, az összes alapjaraton! Ne dobjatok ki pénzt az ablakon azer hogy felutazzatok, nem éri meg!
2020. nov. 6. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A szövege tetszik, de szerintem is nagyon fura hírdetés. Miért nem tudjuk hogy konkréran melyik cégről van szó? Szerintem ez a minimum amit feltűntethettek volna. Mondjuk amilyen formákat keresnek -elég csak 8 általános- lehet nekik ez fel sem tűnik
2020. nov. 6. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sanmina lesz ez
2020. nov. 6. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
47%

"Ha ajánlasz minket a barátaidnak, vagy ismerőseidnek, ajánlási bónuszt is fizetünk, mindenkinek, aki miattad lépett be."


Piramisjáték huuuuuu

2020. nov. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!