Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha egyetemet végzek munka...

Ha egyetemet végzek munka mellett azt nekem miért (kellett volna) bejelentenem a cégnek? Mi köze hozzá?

Figyelt kérdés

Levelezős mester végeztem (már csak államvizsga van hátra). Végig a képzés alatt nem szóltam a cégnek, mi közük hozzá. Levelezős, pénzben semmivel nem támogatták, órák szombaton vizsgákat megoldottam munka után, meg írásban. Nem is tudott róla a cég, de most a legvégén csak kiderült.

Megvádoltak miért nem szóltam erről. Miért kellett volna? Közük hozzá semmi. Nem adtak bele egy fillért se, nem támogattak extra szabival-akkor mi közük hozzá?


2020. nov. 6. 15:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Erre én is kíváncsi vagyok
2020. nov. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Vagy lehet az fáj nekik hogy tudják miért végeztem el a képzést és mi lesz ha kezemben lesz a papír? mert akkor pápá lesz.

Savanyú a szőlő?

2020. nov. 6. 15:23
 3/11 anonim ***** válasza:
85%

- diákokat adókedvezménnyel tudnak alkalmazni

- valszeg tudják / látják, hogy egy egyetemistának jobb lehetőségei vannak papírral a kezükben annál, amit ők tudnak nyújtani


Ettől még semmi közük hozzá.

2020. nov. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
32%
szerintem édes a szőlő
2020. nov. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

" diákokat adókedvezménnyel tudnak alkalmazni"


de nem egy 40 feletti levelezős nem nappalis hallgatót...

2020. nov. 6. 15:32
 6/11 anonim ***** válasza:
61%
Balu, minek neked a három diplomád (ebből egy MSc) mellé még egy? Hogy innentől négydiplomás szerencsétlenként szidd az alapítványi iskolát?
2020. nov. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Levelezősöket / esiseket nem tudnak adókedvezménnyel foglalkoztatni.


Jobb lehetőségeid nyílnak így, azért nem tetszik nekik.

2020. nov. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

", azért nem tetszik nekik."


Akkor stimmel. Én is így látom. Savanyú a szőlő.

2020. nov. 6. 21:38
 9/11 anonim ***** válasza:
Semmi közük hozzá. Ezt nyugodtan meg is mondhatod nekik.
2020. nov. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Én helyette visszakérdeztem hogy mely jogszabály kötelez engem erre? Mutassák meg. Erre válaszuk nem volt, csak grimaszoltak.

Nem lesz itt hosszú jövőm, de hát most már mindegy, magam se terveztem itt sokáig.

2020. nov. 7. 12:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!