Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kb hány emberrel vagy körülvév...

Kb hány emberrel vagy körülvéve a munkahelyeden és ebből mennyit szeretsz/utálsz?

Figyelt kérdés
2020. nov. 7. 09:47
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
a semlegeseket most hagyjuk
2020. nov. 7. 09:47
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Közvetlenül 9 ember, abból 1 a főnököm, őt mindenki utálja, de most elmegy, én leszek helyette, így most senkit sem utálok. Akik nem közvetlenül velünk vannak, de együtt dolgozunk, az kb. 20-30 ember, onnan sem utálok senki, max. nem kedvelem annyira, hogy beszélgessünk
2020. nov. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A közvetlen csapatom 6 fő plusz a főnökünk. Nagyon mások vagyunk, de mindannyian jól kijövünk és kedveljük egymást, nagyon jó együtt dolgozni és programokat is csinálunk együtt kb kéthavonta. Ezen kívül még van 150 ember a légtérben (nyílt iroda) más csapatokból, ebből ismerek mondjuk 30-at és kedvelek 5-6-ot.
2020. nov. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ja az lemaradt, egy távolabbi kolegina van akit nem bírok elviselni, a többiek inkább semlegesek.
2020. nov. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy légtérben 6-an vagyunk összesen, mindenkivel jól elbeszélgetünk, de 2 embernek van egy számomra visszataszító oldala, így őket próbálom kerülni, 2 másikkal nagyon jóban vagyunk és van egy aki semleges nekem.

Rajtuk kívül még van egy csoport akik egy 100 méterre lévő irodában vannak és párszor átjárunk egymáshoz, de nem vagyunk annyira közeli viszonyban, ott eddig 4 ember szimpatikus, 1 pedig semleges, de csak mert még nem beszéltünk sokat, valószínűleg jófej.

2020. nov. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kb. 21, ebből 6t utálok.
2020. nov. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Öten vagyunk, ebből egy az akit nem utálok, de egyszerűen hihetetlenül idegesít. Szerencsére nem egy légtérben dolgozunk, így többnyire el tudom kerülni.
2020. nov. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kb 20, 5-7 akit birok sok a semleges ahol nincs gondom de nem keresem a tarsasagukat, van ketto akit utalok.


Szerintem ez mind kolcsonos, +/-/0 is.:D

2020. nov. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Egy kollegam van, akit a ketszinusege miatt nagyon utalok. A fonokom is, ezert a kollega mar kirugas alatt all. Fonok azt mondta, hogy ha elviszem egyedul a munkat, akkor megadja a kollega fizujat fullban. Mivel mar evek ota itt vagyok, es a fonok jo arc volt mindig, igy azt mondtam, megprobalom.

Aztan lehet, hogy majd magamat fogom utalni, mert elvallaltam egyedul... meglatjuk.

2020. nov. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
TEK-esekkel?
2020. nov. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!