Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek? Elvileg home...

Mit tegyek? Elvileg home office-ban vagyok, de nem tudok semmit se csinálni.

Figyelt kérdés

Könyvelőirodában dolgozok, meg lehet oldani a home office-t, de nem olyan könnyen, mert be kell menni az könyvelési anyagért, amit közben hoznak az ügyfelek. Tegnap felhívtam a főnökömet, hogy a családban többen is lázas betegek és nekem is kezd kaparni a torkom, meg náthásodom, de csak éppenhogy. Kérdeztem, hogy szerinte mi legyen.

Azt mondta maradjak otthon aztán majd dolgozok home office-ban, és majd ma délután bemegyek munkaidő után (hogy ne találkozzak a többiekkel) anyagért. Messenger csoportba megírtam a többieknek, hogy ha valamelyik ügyfél hoz anyagot, akkor írják meg és bemegyek érte. Nahát eddig nem írt senki. Amúgy a főnököm is mondta, hogy majd hív, hogy mi legyen, de nem telefonált.

Én igazából szívesebben lennék táppénzen, akkor nem lenne ez, hogy itt aggódok, hogy mi legyen, de a főnököm a home office-t szeretné.



2020. nov. 9. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem világos.

Azt a részét nem értem, hogyha azt mondta a főnököd, hogy ma délután menj be, akkor miért nem hívtad, mondjuk 4-kor, hogy keletkezett e anyag és menjél e érte?

2020. nov. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En is siman bementem volna. Nem a telefonokra várnék.
2020. nov. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy elfelejtette a főnök, hogy hívnia kell. Ha még nem hívott, akkor hívd vagy írj neki. A kollegáid meg felejtősek ezek után.
2020. nov. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert h.lye a helyzet. Mégis mit mondott volna a főnök. Most pihenj és bemész délután, ennyi. Máskor meg ha jól vagy, bemész, ha beteg, nem dolgozol, mert így csak magadat szivatod.
2020. nov. 10. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!