Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lassú vagyok a munkában,ezért...

Lassú vagyok a munkában,ezért azt veszem észre el akarnak küldeni.Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Pénztáros vagyok és a lehető legtöbbet teszem ami tőlem telik 4 napja dolgozom ott,elvárják hogy tudjam mindennek az árát úgy,hogy nincs vonalkódolvasás,van sokminden ami árazva sincs és kapom a hideget érte,hogy nem igaz miért nem tudom mennyi az annyi. Meg €n alapból nem tudok sietni ha sietek elrontom,csak ki bir 2 percet a kedves vásárló,lassan ütöm be az árakat,allitásuk szerint más 4 nap után már egyedül volt a kasszába. Mit csináljak?

2020. nov. 12. 22:02
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Gyorsulj fel.
2020. nov. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
na b+ ez aztán a tanács
2020. nov. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
28%
Te hallod, nem csak arról van itt szó hogy szívatjuk az újat?
2020. nov. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem kérd a türelmüket, nem vagytok egyformák. 4 nap után nem tudom mi lenne az elfogadható tempó.


Ha a szívedre teszed a kezed és azt mondod, hogy te mindent beleadtál, akkor igazából miért lenne gáz ha kirúgnak? Te szeretnél ilyen “terrorban “dolgozni?

2020. nov. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
98%
Nem értem, ha nincs vonalkód, akkor honnan kéne tudnod az árát fejből? Az bármikor megváltozhat. Még a legutolsó CBA-ban is szoktam látni a pultnál vonalkódos táblákat.
2020. nov. 13. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez valami félig hivatalos bolt lehet, ha nincs vonalkód, meg árazás se jónéhány dolgon. Lehet be se vagy jelentve, ki se leszel rendesen fizetve.
2020. nov. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%

nah igen mivel nem tudni melyik bolt lehet tényleg ilyen fél hivatalos nézz utána.

az is lehet mivel új vagy szívatnak.

Sajna tudom milyen érzés ha lassú vagy én anno operátorként voltam lassú de ott is hagytam.

2020. nov. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Maszek bolt lehet. Mond azt egyszarvú is lehetek, de mégsem vagyok az. Nincs feltüntetve az ár=ingyenes. Persze! Én itt születtem! Mindennek tudom az árát...!

Vásárló ráér, ezt vásárlóként írom. Bőven ki lehet várni azt az időt. Akinek ez nem felel meg vásárlóként az elmehet a Gazdaságos bolta az önkiszolgáló kasszához.

Továbbra is piszkálnak, szold el magad hangosan, holnap már nem jövök! Vásárlóként visszamennék és kérnék 25 dkg sajtos parizsit. 27.8 dkg az nekem nem lesz jó! 25 dkg-t kértem! Ezt eljátszanám velük napi 4 szer.

2020. nov. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8: Ilyesmin fantáziáltam, amikor elküldtek egy étteremből azért, mert nem akartam csicskulni, utolsó pillanatban odanyögött túlórákat vállalni, meg ilyenek. És szerettek lehetetlen dolgokba belekötni. Gondoltam, bemegyek, rendelek valamit, és egy párszor visszavitetem, és újat kérek különféle kifogásokkal. De aztán eszembe jutott, hogy ilyen esetben valószínű mindig felfűszereznék a kaját valamivel, jóllehet embernyállal.
2020. nov. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!