Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen önkéntes munkába...

Milyen önkéntes munkába tudnék segíteni most a járvány alatt?

Figyelt kérdés

Ez az idős embereknek bevásárlás nem.megy mert mindig csak a baj van "nem volt olcsóbb?" " van a másik boltba olcsóbb miért nem ment oda"? Ja és fizessem ki a különbözetet.. és már voltam fidesz bérenc is mert a cba-ba vásároltam.


Valami mást szeretnék mert így csak a kedvem megy el az emberektől. Tesztelni jó lenne vagyis a tesztelőket fuvarozni, de ahhoz is eü végzettség kell azt mondja a haverom, aki dokitanhallgató.


Nagyon ráérek mert kivágtak a munkahelyemről és kihagynám már ezt az évet, jövőre meg megyek buszsofőrnek csak gondoltam így ezt a másfél hónapot önkénteskedem.



2020. nov. 16. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Fuvarozáshoz szerintem nem kell, nálunk az egyetem is hirdetett önkéntes pozit es nem csak egészségügyi hallgatoknak.

Nezz facebook csoportokat , mentőszolgálat oldalát, stb.

2020. nov. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Országos Mentőszolgálat keres önkénteseket. Telefonálásra, adatrögzítésre, stb.
2020. nov. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az OMSZ-nál szerintem van önkénteskedésre lehetőség.

Érdeklődj ott.

2020. nov. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A medikusokat BME-s hallgatóknak kell fuvarozni. Nem kell hozzá eü végzettség. Én is az OMSZ-nél jelentkeznék.
2020. nov. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudom mivel foglalkozol, mihez értesz stb., de korrepetálásra is szükség akad. Most pl. a menedék migránsokat segítő egyesületnél is lehet jelentkezni önkéntesnek, online lehet gyerekeket és felnőtteket is segíteni (sulis tárgyakban, magyar nyelvvel stb.). Viszont biztos máshol is fogadnak hasonló segítséget, szerintem ez érdekes, hasznos és érdemes is lehet kipróbálni.
2020. nov. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!