Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Télen vannak biciklis futárok?

Télen vannak biciklis futárok?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor azt hogy oldják meg? :D
2020. nov. 18. 18:50
 1/10 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy nem csúsznak el minden kanyarban, nem veszélyes? Főleg az utakon. Már ha egyáltalán csinálják ezt télen.
2020. nov. 18. 18:51
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a városon belül nagyon ritkán van hó, nem.
2020. nov. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Persze hogy vannak, és nem csak futárokat látok telente biciklizni, hanem rengeteg ember akkor is így közlekedik.

Én egy gyárvárosban lakok, itt rengetegen évszaktól függetlenül biciklivel járnak a város szélén lévő gyárakba.

Mostanában amúgy is ritkán van hó, ha van, az sem tartós, az utakon meg inkább csak olvadt víz van akkor is.

2020. nov. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Vannak, persze. Budapesten legalábbis biztosan, és most várhatóan lesz is munkájuk a továbbiakban is bőven. Egy pár elcsúszást már láttam élőben is, de azért nem hiszem, hogy arról lenne szó, hogy nem oldható meg a kerékpározás télen. Sőt, ha nem esne ki a MOL Bubi szolgáltatás egész télre a kerékpárok cseréje miatt, csapadékmentes napokon én magam is szívesen használnám továbbra is.
2020. nov. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy vannak!


Én is bicajozok télen is, kivéve mikor frissen leesik a hó.

2020. nov. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A harmadik hozzászólónak:


"Persze hogy vannak, és nem csak futárokat látok telente biciklizni, hanem rengeteg ember akkor is így közlekedik."


Háát...ugyan nem írtad, hol laksz, de Budapesten olyan 90%-kal esik vissza a kerékpározók száma télen. De pl. Koppenhágában én is úgy láttam a helyzetet, ahogy leírtad, nagyon sokan ülnek biciklire, legyen bármilyen az idő. És ez nagyon jó dolog.

2020. nov. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem közlekedem, hanem edzek biciklivel, és amíg nincs tükörjég, kimegyek. Bár igaz, hogy legtöbbször otthon görgőzöm.
2020. nov. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

6, Dunaújvárosban.

A Vasmű is a város szélén van és a papírgyár is. Meg a Hankook is, meg az Aikawa, meg nem is tudom mi van még, de minden is :) Ruhagyár is van, tényleg sok minden.

A Vasműhöz vezető kerékpárútra pont rálátok az ablakból, nagyon sokan így járnak be.

2020. nov. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm, budapestre gondoltam egyébként, mert gondolkodtam rajta én is munka szempontból. Köszönöm a válaszokat! :)
2020. nov. 18. 19:17
 10/10 anonim ***** válasza:
Vastag ruha és pipa, jobb mint esőben akár ősszel.
2020. nov. 19. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!