Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha jelentkezem egy állásra és...

Ha jelentkezem egy állásra és van egy érettségim, akkor csak az érettségi másolatát fogják elkérni vagy a középiskolai bizonyítvány másolatát is?

Figyelt kérdés

2020. nov. 20. 21:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
En azt birom a lejobban, hogy viszek oneletrajzot, elkezdenek velem beszelgetni, addig majd hogy nem repulot hajtogatnak az oneletrajzombol, aztan a masodik munkanapon megkerdik amit amugy bele irtam az oneletrajzomba😂ha elolvastak volna akkor tudtak volna
2020. nov. 21. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
7. Az interneten le tudja kérni hogy eredeti e, ez bármilyen bizonyítvánnyal megtehető nem csak érettségivel. Ha minden rendben akkor pozitív visszajelzést kap. Ezt tényleg megcsinálják, ha nem lenne ilyen akkor mindenki tudná hamisítani bármilyen bizonyítványt. Sőt állítólag te is meg tudod ezt otthon csinálni magadnak hogy le kéred. De nem tudom hogy kell.
2020. nov. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
11-es. Voltam egy interjún egy állásközvetítőnél aki csak olyat kérdezett, amiből látszott, hogy el se olvasta az életrajzomat. Pár kérdésre úgy válaszoltam, hogy ...ahogy az életrajzomban is szerepel. Erre mondta, hogy ilyet ne csináljak, mert ez olyan, mintha felelősségre vonnám a HR est hogy nem tudja betéve az életrajzomat.
2020. nov. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nem, is értem, hogy minek kínlódnak sokan évekig az érettségivel, amikor simán lehet venni a piacon akár diplomát is?!

:)



[link]

2020. nov. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
91%
Na az azért már más mint beírni eztmeg azt az önéletrajzba,mert hamis éretségit-diplomát venni és felhasználni már közokirat hamisítás,amiért lazán adnak letöltendőt.
2020. nov. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Kérdező,gimiben érettségiztél vagy szakközépben? Attól függ milyen végzettséged van,és milyen állásra jelentkezel. Ha allami cég mindent kérhet,ha bármi más,a tudásod a fontos.
2020. nov. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
11, 13: nem feltétlen azért kérdeznek olyat, mert nem olvasták, hanem egy elég gyors szűrő tud lenni arra, hogy nem full kamu-e az életrajz... vannak olyan barmok, akik összehazudnak mindent a cv-ben, aztán arra nem veszik a fáradságot, hogy legalább bemagolják a hazugságaikat.
2020. nov. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!