Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Fodrászok. Volt már olyan,...

Fodrászok. Volt már olyan, hogy valakinek nem tetszett a frizura amit csináltál, és megmondta?

Figyelt kérdés

2020. nov. 22. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
22%
Kétlem. A magyarok többsége konfliktuskerülő kétszínű gyáva ember.
2020. nov. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Én a múltkor megmondtam. Nem nagyon érdekelte "majd akkor következőnek olyan lesz"
2020. nov. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
Márpedig ha elbacca a hajamat és nem tetszik meg fogom mondani. Én fizetek, tehát olyanra csinálja meg amit kértem különben nem fizetem ki azt nézhet.
2020. nov. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szallagavatóra megkértem a fodrászt hogy csináljon nekem egy szép kontyot, csak a franciát ne, mert minden áldott alkalommal azt csinálták nekem a fodrászok. Mit csinált? Franciát. :D ráadásul meg is égetett a fém csat hajszárításnál. Megmondtam neki, szerintem kedvesen hogy nem tetszik, nem ezt kértem, elküldött. Megsértettem valahogy. Azóta úgy szép ahogy van. Ha elrontja majd visszanő, max nem megyek utána megint ahhoz a fodrászhoz. Még egy hisztit nem akarok. :D
2020. dec. 1. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyre több a kókler sajnos a piacon, s ezzel fordított arányban el vannak szállva maguktól. Irreális összeg car végeredmény. Folyamatosan keresem a megfelelőt de vmi mindig hiányzik. Vagy a fazon, vagy a szín, vagy a beszárítás ritka itt is a jó szakember már.
2020. dec. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!