Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kaptatok már külön elismerést...

Kaptatok már külön elismerést a mumkahelyeteken? Hogyan reagáltak a többiek?

Figyelt kérdés
Múlt héten derült ki, hogy én kaptam az Év Dolgozója címet, ami egyrészt elég nagy elismerés, másrészt magas bónusszal jár. Véleményem szerint sokan megérdemelték volna, engem is meglepett, hogy engem jutalmaznak, de lényegében sokat tettem ezért, és nem érzem úgy, hogy ne lenne jogos. Eddig úgy éreztem kedvelnek a munkatársaim, de ma többen is csúnyán néztek rám és visszahallottam olyanokat, hogy biztos szétrakom a lábam a főnöknek vagy a felmondásommal fenyegettem, ha nem én kapom. Már a feltételezés is szörnyen sértő, nem értem felnőtt emberek hogyan viselkedhetnek így. Többen is normálisan reagáltak, de jó néhányan számítottak rá, és most rajtam vezetik le a csalódottságukat. Minden munkahelyen ez megy? Ti is utálni szoktátok azt, akit jutalmaznak?
2020. nov. 30. 22:59
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
Magyarországon így megy, ehhez szokj hozzá.
2020. dec. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%
Két okból szokták az emberek: irigységből v. igazságtalanság érzéséből. Neked kell érezned, esetedben melyik áll fenn. De az is elképzelhető, h mindenki keményen hajtott és megérdemelte volna. Sajnos a győztes kiemelése magában foglalja a vesztes megteremtését is. Én a főnök helyében inkáb mindenkinek adtam volna valami kis elismerést, semmint hogy egy nagyobbat egynek, mert ez letörte a többiek munkakedvét és ellenségeskedést generált a kollektívában. Kiutálnak. És így igazából hiába nyertél valójában vesztettél, mert nem örülhetsz neki és most is ezen rágódsz...
2020. dec. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
54%
Igen és ugyanígy reagáltak, kiutáltak. Végül annyira rosszul éreztem magam, éreztették velem, hogy inkább felmondtam.
2020. dec. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!