Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért baj az, hogy nem beszéle...

Miért baj az, hogy nem beszélek sokat?

Figyelt kérdés
Miért fáj ez másoknak, és néz le emiatt? Nincs bajom senkivel, csak egyszerűen nem tudok beszélgetni az emberekkel. Elvagyok emberek közt, csak nem vagyok beszédes. De állandóan emiatt előbb utóbb úgyis megszólnak mindenhol. Annyira unalmas már. 30N
2020. dec. 1. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Keress olyan emberek társaságát, akik hozzád hasonlóak, tehát nem annyira beszédesek. Én sem vagyok az, a munkahelyemen nem megyek oda senkihez sem "Hogy telt a hétvégéd?" magvas gondolatok megtárgyalásához.

Kifejezheted nyíltan is, hogy értékeled a másik közeledését, de te nem igényled a beszélgetést, vagy kevesebb törődést igényelsz.

2020. dec. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%
Különcnek bélyegeznek meg és nem akarják elfogadni, hogy nem mindenki szeret számára tartalmatlan dolgokról szükségtelenül locsogni. Sok ember kezel fizikálisan is ellenségként másokat csak azért, mert képtelenek megérteni, hogy nem mindenki egyforma. Azokra rá szoktak szállni minden munkahelyen, aki nem áll be az átlag közé. Ezzel nem sok mindent tudsz kezdeni, maximum következetesen tartod a három lépést, aminek hatására egy idő után elkönyvelnek flúgosnak és leszállnak rólad.
2020. dec. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
35%

Hát én sem szeretem akinek be nem áll a szája, az a legborzalmasabb, a tudálékos-teátrális tipus, na attól még falnak is megyek. Sajnos a te stílusod, sokakra olyan hatassal van ,hogy stresszeli, mert ha nem szólsz soha semmit abban van valami pszichopátiás, mintha "figyelnéd őket" a sarokból, uh és ettől a hideg is kiráz.

Szerintem meg kéne erőltetned magad, mert ha sokat mozogsz a periférián te leszel az első akitől megválnak egy leéépítésnél.Én is utálom a bájcsevejeket, mert a legtöbb aljas, és emberileg elkorcsosult a törtetésben.

2020. dec. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!