Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagyon idegesítenek a kihívóan...

Nagyon idegesítenek a kihívóan öltözködő nők a munkahelyemen. Találkozott már valaki ilyennel?

Figyelt kérdés

Csak a napokban jött ez felszínre bennem, pedig már évek óta így érzek.

Munkahelyre ugye dolgozni járunk. Viszont a jelek szerint vannak, akiknek ez többről szól, például önmagukról. Az ilyen kis csinoskák felveszik a harisnyát (igen, most télen is), a dekoltázs minden évszakban kötelező, aki meg észreveszi ösztönönből a kivillanó idomokat az ugye játssza el, mintha nem is oda akart volna nézni. 20 méterről érzed, hogy ott járt, mert parfümmel jelöli a helyet, mint a knadúr ami a fal mellé hugyozik.

Én ezt provokációnak tartom. Ma nagyon nagy divat mindenféle zaklatásra hivatkozni, amit természetesen csak férfiak követhetnek el, viszont ha engem zavar ez az egyébként teljeen tudatos és alávaló, konstans tetszeni akarás válogatás nélkül bárkinek, akkor nem említhetem meg, mert ugye gátolom a szabadságát.

Csak én érzem úgy, hogy ezek megérdemelnének egy büdös nagy pofont?



2020. dec. 3. 08:24
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
39%
Kb. minden munkahelyen van legalább egy ilyen nő, aki kihívóbban, feltűnőbben akar öltözni (kinézni), mint a többiek, hogy magára vonja a figyelmet.
2020. dec. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
24%

Nem is egy pofont!

És ezt nőként mondom!

Főleg azok, akiknek már férjük, gyerekük van. Némelyik nő úgy jár dolgozni, mint aki csak arra vár, hogy "vigyék".

Ez a feltűnési mánia. Egyik verseng a masikkal. 😄

Mindig is visszafogottan szerettem élni, öltözködni. Érdekes, így is találtam hozzám megfelelő férjet, és ujjal sem mutogatnak rám...

2020. dec. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
83%

Ha nincs külön etikai kódex az öltözékre,azt vesz fel amit akar.Te írtad, hogy csinoskák.

Neked savanyú a szőlő kedves kérdező.

2020. dec. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
85%

Ajaj, de frusztráltak vagyunk a saját életünkben :/

Én szeretem ha csinosan jönnek a kolléganők, látom, hogy jól érzik magukat a bőrükben, új hajuk van, illatos a parfümjük. Jobb, mintha egy csöves, büdös trollal kéne dolgozni.

2020. dec. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
35%
Nálunk is van egy csaj, aki nyilvánvalóan flörtölt mindig a főnökkel, miniszoknya, megbeszéléseken első sorban úgy ült, hogy a harisnya korca kilátszott (eü-ben dolgozunk, ahol hajolgatni kell beteghez, stb.), szánalmas volt :D Aztán elkerült tőlünk, de dolgom volt a helyen, ahol dolgozik, a covid járvány alatt is ugyanez a szett, pedig ingyen kapjuk a fehér munkaruhát, naponta újat vehetünk fel, de persze csakis a mini ruci, nyilván emellé FFP3 maszkban volt :D Eddig azt gondoltam, hogy törtet, nyomul a főnökre, most már csak szimplán hibbantnak gondolom.
2020. dec. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
69%

Miért akarod megvonni magadtól a jót?


Hát végülis, aki hülye, az szenvedjen.

2020. dec. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
83%
Miért zavar ha valaki szeretne csinosan öltözködni, és nem hagyja el magát? Irigy vagy, hogy jobban néz ki?
2020. dec. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
80%
Aztán ha meg garbóban és trottyos gatyában járnak dolgozni, akkor azért fogod ekézni őket, mert igénytelen prolik, és még büdösek is. Na hagyjuk már.
2020. dec. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
36%
8. Azért a mindent mutató kurvás öltözék és a büdös-trottyos ruha között még van pár alternatíva.
2020. dec. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
22%

Én kifejezetten undoritonak tartom amikor a boltba bejon egy nő és ki lóg a fél melle a pult felett a polobol. Nem irigylem mert tökre nem feszes. 🤦‍♀️

én viszont Anyakent nem tudnék ugy feloltozni,ahogyan peldaznak itt előttem, hiába vannak jó adottsagaim. De kinek hogy jó.

✌️😊

2020. dec. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!