Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyen szoktátok nézni...

Munkahelyen szoktátok nézni az olyan fiúkat akik rendszeresen egyedül mennek szünetre?

Figyelt kérdés
2020. dec. 5. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mit kell rajtuk nézni?
2020. dec. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyon sok mindentől függ, én például mindenkit meg szoktam nézni a környezetemben, még azokat is akik egyedül mennek szünetre, semmi hátsó szándékkal, csak szeretek tisztában lenni azzal hogy ki merre megy és merről várható.
2020. dec. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem, dehogy.
2020. dec. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Milyen ertelemben? Miert csak a fiukat? En no vagyok es gyakran en is egyedul megyek szunetre, mert nem er ra mindig valamelyik haverkollega kijonni velem, vagy epp en veluk. Neha megbeszeljuk, neha nem, hogy egyutt menjunk ki. Ha valakit egyedul latnek szuneten, arrol se gondolnek semmit. Raadasul mi kb ezren vagyunk a cegnel, nem is tudnek mindenkit megjegyezni, hogy ki az aki mindig egyedul megy ki.
2020. dec. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem olyan egyszeru leszolitani egy sracot aki tetszik, mint egy csajt, pedig van 1-2 srac akik mindig egyedul mennek szunetre eleg szekszi mind a ketto
2020. dec. 6. 10:49
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hat ez eleg egyszeru akkor, ulj le mellejuk es kesz. Ha dohanyoztok, kerj toluk gyujtot aztan kerdezgesd oket a munkarol.
2020. dec. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Miújság?

Sikerült velük beszélni? 😊

2021. jan. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!