Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkáltatók alkalmazzák az...

Munkáltatók alkalmazzák az olyan embereket,akik a facebook bejegyzésbe odaírják,hogy: "Érdekel" ?

Figyelt kérdés

Facebookon több álláshirdetést is láttam,ahová le van írva az adott munkáltató elérhetősége,de sokan csak annyit írnak oda,hogy "érdekel"

Vajon a munkáltató megkeresi ezeket az embereket?

Betanított munkákat ezek az emberek el tudnak látni,ha még olvasni se nagyon tudnak?


2020. dec. 7. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Amikor én kerestem embert, nekem azt mondták, ezekre ne reagáljak. Nem is reagáltam. Több elérhetőség is meg volt adva, akit tényleg érdekelt, kapcsolatba tudott lépni velem.
2020. dec. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Persze. tökéletes alkalmazottak, beérik minimálbérrel és nem kérdeznek semmit amikor látják a zsír új kocsimat.
2020. dec. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kétlem.

Egy munkáltato nem fog minden random erre ráirni, ha az minimum be sem mutatkozott egy önéletrajzzal.

Nem fog rákerdezni hogy ugyan mégis ki vagy mit tudsz hol laksz mit vàllalsz

2020. dec. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az a tapasztalat, hogy aki azon az intelligencia szinten van, hogy csak egy "érdekel"-t képes írni hozzászólásban, az munkaerőnek alkalmatlan a hiányosságai miatt. Ha állást keresek, az az első hogy felveszem a céggel privátban a kapcsolatot (telefonon, e-mailben) és elküldöm az önéletrajzomat - nem pedig azt várom, hogy a munkáltató keressen meg engem.
2020. dec. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!