Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyi hiányzás után rúgnak...

Mennyi hiányzás után rúgnak ki valakit, függetlenül attól, hogy az igazolt - e, vagy sem?

Figyelt kérdés

Tudom, nem az én dolgom, de van egy kollégám a cégnél, aki körülbelül szeptember eleje óta dolgozik itt.. Tudtommal még nem vette át a cég.

Ebből ha 1 2 hetet jött folyamatosan, akkor sokat mondok.

Volt beteg is, kb 1 2 heteket, arról hozott táppénzes papírt..Már egyszer a főnök ki akarta rúgni, de még itt van.

A munkahelyen majdnem mindenki jóban van mindenkivel, így azért sajnálnánk ha elmenne,de sokszor lóg, most hol ezért, hol azért nem jön be.

Meddig tudják ezt tolerálni??

Nálatok volt olyan, aki hasonlót csinált??

Még úgy tudom, nem vették át saját állományba.


2020. dec. 9. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:

3-igazolatlan munkanap után, kiléptetik.

Hogy tudta ezt elkerülni?

Fogalmam sincs.

2020. dec. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát most vagy nagyon pechje van az őszi betegségekkel, vagy még nem állt le az álláskereséssel attól, hogy hozzátok felvették. Nekem volt ilyen kollégám, még próbaidő alatt felmondott, de már az elején tudható volt, hogy valami mást akar csinálni, igazából másik munkakörre akart jönni a céghez, amit végül elvetett a cég, szóval nem lett olyan munkakör, és felajánlottak neki egy másik hasonlót, amit elfogadott, de nyilvánvaló volt, hogy nem azzal akar hosszú távon foglalkozni.
2020. dec. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én is munkaközvetítőn keresztül jöttem ide, tavaly júniusban, és tavaly Novemberben vett át a cég.

Nem igazán hiányoztam, így nem tudom, hogy van ez.

Azt sem értem, hogy van olyan orvos, aki ennyit leigazol valakinek.


Lehet úgy van vele, hogy majd lesz más neki?

De úgy hallottam, egy idő után van olyan, hogy fekete lista, például volt aki vissza akart ide jönni, de elküldték előtte valami név csekkre és nem jöhetett mert voltak vele "gondok".

2020. dec. 9. 11:37
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Figyi, ha állást keres, akkor nem hiszem, hogy vissza akar majd jönni, ha talál másikat. :-) Inkább nála kerül majd a cég feketelistára, hogy max. átmenetinek jó, de nem onnan szeretne nyugdíjba menni. :-)
2020. dec. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!