Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Dolgozik valaki az OnlineAllas...

Dolgozik valaki az OnlineAllas oldalnak Chatoperátorként? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2020. dec. 9. 15:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
A Cloudworkersnél csináltam ugyanezt. Szexchat aprópénzért.
2020. dec. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
De kifizettek rendesen? Elküldik a pénzt?
2020. dec. 9. 16:04
 3/20 anonim ***** válasza:
81%

Kifizettek, csak nem érte meg. Odavoltak a hétvégéim mert bár meg lehetett választani hogy mikor dolgozok, de a hétvége este az kötelező volt mert akkor van a legnagyobb forgalom.

Az első hónapban asszem összegereblyéztem 30 ezret mert nagyon hajtottam, de aztán kifújtam. Annyira unalmas és gusztustalan volt az egész hogy már csak a kötelező hétvégi időpontokat vállaltam, így lett havi háromezrem... Cserébe a rengeteg stresszért.

2020. dec. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Értem.
2020. dec. 9. 16:26
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szar. Xd
2020. dec. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Miért?
2020. dec. 9. 17:17
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Most írták le. Xd
2020. dec. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
0%
Azért ha te a nagy forgalom mellett csak 30k-t gereblyéztél össze az a te hülyeséged. A mostani forgalom mellett is kiszedek egy 150-t, akkor 300-400e között kerestem.
2021. jan. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
8. Azt nem értem hogy csinálod na egész nap nyomtam és még 80 üzenetem sincs annyira lassan adja. Egyszerűen a havi jövedelmem jó ha van 30-40 ezer.
2021. jan. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
79%

8, nem mindenkinek bírja a gyomra.

Azt hittem hogy sokkal gátlástalanabb és tisztességtelenebb ember vagyok, aki lelkiismeret nélkül tud játszani mások érzelmeivel, aztán kiderült hogy mégsem 🤷‍♀️ Van ilyen.

Azt láttam hogy mindenki nagyívből leszarja, odahány valami helyesírási hibáktól nyüzsgő, témába sem illő, és ráadásul bunkó üzenetet, én meg egy precíz maximalista vagyok, nekem nem megy ez a trehányság. Lassan haladtam, mert volt bennem annyi hogy végigolvassam az infókat amiket tudni kell, plusz az előzményeket, hogy témába passzoljon amit írok. Meg arra ment el sok idő, hogy megpróbáltam kedves lenni és nem megbántani az érzéseiket, sokszor nagyon kínlódtam hogy mit írjak.

Egyszerűen nem nekem való, ez van. Viszont azóta van olyan online munkám ahol napi két órát dolgozom, és a havi keresetem mindig valahol 400 és 600 között ingadozik, szóval egy cseppet sem bánom hogy nem kell ezzel a lélekpusztító szarral szenvednem hétvégéken, ahelyett hogy a nekem fontos emberekkel tölteném, pl a párommal 🤷‍♀️

2021. jan. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!