Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hibás étel kiszállítás?

Hibás étel kiszállítás?

Figyelt kérdés

Majdnem minden nap rendelek a netpincérről és idáig minden gond nélkül zajlott. De ma az egyik futár rögtön a megrendelés utána 5 perccel bejelölte, hogy kiszállítva és így nem láttam semmit, hogy merre jár, mikorra ér ide stb.

Ráadásul a megrendelés felét hozta csak ki tehát a pénzem egy része oda, és akkor még borravalót is ad az ember.

Nem tudom neki nem tűnt fel, hogy nem fizet annyit érte mint ami felvan írva neki ott mindenhova?

A telefont nem veszik fel.

Csak egy futárról van szó de többet nem rendelek onnan hisz ilyen bármikor megeshet.

Van akinek volt hasonló élménye, akár innen akár máshonnan?



2020. dec. 21. 09:06
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
A netpincér egy gyűjtő oldal, nem ő szállít, nem tőle rendelsz, csak rendszerezi az éttermeket. Egy ilyen félrevezető rágalomposztért még be is perelhetnek.
2020. dec. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Borravalot nem kotelezo adni.
2020. dec. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen valóban nem mindig a netpincér szállítja ki

de amikor piros netpincéres ruhában jönnek szerintem ők azok.

Nem kötelező borra valót tudom, de szeretek mert kedvesek meg minden csak a mostani volt az első alkalom, hogy ilyen kellemetlen helyzetbe kerültem. Bár most 2 ezer forint nem nagy pénz de akkor is.

2020. dec. 21. 09:18
 4/8 anonim ***** válasza:
96%

Esküszöm nem értem ezeket az életképtelen kérdéseket.

Felhívod az éttermet aki kiszállított, és panaszt teszel.

A netpincér értékelésbe is beleírhatod.

Mi a probléma nem értem.

Nyilván a futár balfasz volt, te meg vergődsz. Egy darab két perces telefon megoldja a problémát.

2020. dec. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A netpincéres futárok nem az éttermek alkalmazottjai, sőt nem is netpinyóé, mert 90%-ok egyéni vállakozóként bedolgozik nekik. Ha ilyen van, akkor az étteremnek kell jelezni, hogy nem jött meg a rendelésed fele és a nyomonkövetéssel is baj volt, ők tudják melyik ember vette fel a csomagodat és így lehet a netpincérnek is jelezni, hogy az adott futárral gond volt, és akkor a későbbiekben ők teszik meg a lépéseket.
2020. dec. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Jah és a legszebb az egészben, hogy ilyenkor a netpincér elvileg kárpótol, amit az étteremmel fizettet ki, nem a balf*sz futárral.
2020. dec. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Nem tudom neki nem tűnt fel, hogy nem fizet annyit érte mint ami felvan írva neki ott mindenhova?"


Ezek szerint KFC-s rendelés volt, amit kp-ban fizettél ki. A KFC lezárja a szatyrot, így ha nem több szatyrot készít, akkor valószínűtlen hogy a futár véletlenül ne hozzon el valamit. A rendelésed kb 4000 ft lehetett, ami belefér egy szatyorba. Szóval valószínűleg a KFC felejtette ki a rendelés felét. Ilyenkor szólsz nekik, és kiküldik a maradékot. Sanszos hogy már ők is észrevették, csak már elment a futár.

2020. dec. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
53%

Full hülyeséget beszélsz...

1. lehet véletlenül okézta le (különbe ki se vitte volna, ha leakarta volna nyúlni)

2. Mennyi időbe telik leellenőrizni a csomagot, hogy benne van-e amit rendeltél!? Segítek 30mp se! Bármelyik futár megvárja

3. Ahogy előttem írták ha fizetős rendelés volt, mégpedig kp-s, akkor csak KFC vagy Pizza Hut-os rendelés lehetett... sokszor az étterem rontja el, sőt legtöbbször!


Kérdés a blokkon milyen tételek szerepeltek? Minden tétel rajta volt? És ja minden étterem leragasztja a papírzacsit...


A jatt részre ki se térek... röhejes vagy apám!

Itt panaszkodsz, ahelyett, hogy a netpincér üsz-nak írtál volna akkor és instant megoldják a problémát, ha adott futár volt a hibás, akkor őt felkeresik, stb. ha az étterem hagyta le, akkor meg visszautalják a maradék pénzed... ha kiderül, hogy a futár nyúlta le, akkor meg a futártól vonják le! Ilyen egyszerű amúgy! De jobb itt panaszkodni, mint tenni is valamit... appon keresztül lehet cseten "panaszkodni"

2020. dec. 28. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!