Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Normális az, ha egy céghez...

Normális az, ha egy céghez közvetítők közvetítenek, de a céget nem érdekli az önéletrajzod, ha nekik küldöd az adott pozícióra amit a közvetítő hirdet?

Figyelt kérdés
Vagy ez abszolúte normális?

2020. dec. 22. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Ugyanis nem véletlenül bíztak meg közvetítőt ezzel. Vagy nincs ideje rá senkinek, vagy nincs külön HR osztály, vagy pedig kizárólagos szerződésük van a közvetítővel. Én is ilyen (hozzateszem nagy) cégnél dolgoztam. És nálunk még HR-es is volt, de munkaerot csak és kizárólag a közvetítő cégen keresztül vettek fel.
2020. dec. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, teljesen normális.
2020. dec. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38%
Ne várj sok észt ezektők a nyomorultaktól. Pl. a vodafonnál is láttam a havi számlát, 10 millió a munkaerőközvetítőknek (ez 10 éve volt!) mikor ingyen is kaphatnának munkaerőt. Nem értem, minek van az a sok HR-es, csak a micsodájukat vakarásszák, kamu pozíció.
2020. dec. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Nálunk most volt másfél kétmillio forint per fő egy-egy dolgozóért, és volt olyan akit 4 hónap múlva kirugtak, mert nem vált be.
2020. dec. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Tehát kifizették a közvetítőnek azt az embert, amelyik nem felelt meg? Az igen.


Köszönöm a válaszokat, így már normális szerintem is!

2020. dec. 22. 20:45
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen így volt. Mi is értetlenül állunk előtte, főleg hogy volt (van) hr-es kolléga is a cégnél. No comment.
2020. dec. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!