Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » IStyle-ba/iCentre-be vesznek...

IStyle-ba/iCentre-be vesznek fel nyárra diákmunkást?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem az Apple eszközeit, kívülről fújom a szolgáltatásokat és meg van az az adottságom hogy el tudom adni a terméket, magyarán jó a beszélőkém. Ezért szeretnék ott dolgozni nyáron, lehetséges? Valaki dolgozott már diákmunkásként?

2020. dec. 30. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

a nyár még messze van....

írj nekik és majd megmondják vesznek-e fel.

2020. dec. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:) Igazad van, csak gondoltam hátha valaki dolgozott ott diákként, és vele tudnék beszélni arról hogy milyen tapasztalatot szerzett. Esetleg a fizetés...
2020. dec. 30. 23:11
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Diákokat sehol nem szokták megfizetni, a cégek inkább úgy tekintenek erre mint "kiváltságra" hogy náluk szerezhetsz tapasztalatot. Szerintem is azt tudod tenni hogy felveszed velük a kapcsolatot (biztos nem lehetetlen bekerülni, de azt nem hiszem hogy valami értékesítői pozíciót bíznának diákokra)
2020. dec. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért azt nem mondanám hogy nem fizetik meg... Starbucksban bariszta órabére 1100Ft, ami szerintem nem rossz. De más egy fiatal szemével a pénz értéke és egy felnőttnek is.
2020. dec. 31. 01:04
 5/5 A kérdező kommentje:
És ha nem értékesítőnek vennének fel, akkor minek? Mit lehet ott még csinálni?
2020. dec. 31. 01:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!