Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy főnök miért dühös ha más...

Egy főnök miért dühös ha más cég elszipkázza az embereit? Miért nem fogja fel, hogy ez egy verseny, árverseny, melyben ő megbukott

Figyelt kérdés

A főnök sokadik alkalommal dühöng mert egy konkrét azonos profilú másik céghez mennek át innen az emberek. Azért mennek át oda, mert ugyanaz a munka, de többet fizet-nem egy nagy mágia.

A főnök ebben mit nem ért? Miért dühöng? Miért nem fogja fel, hogy ez egy verseny, árverseny, melyben ő megbukott?


A másik cég többet ad. Kész. Adjon ő is többet, ha nem tud, akkor meg így járt.

Fognak innen még többen elmenni.


2021. jan. 2. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy valós a kérdés, de látod, még te is ott dolgozol, csak nem csinálhat mindent rosszul.
2021. jan. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én itt vagyok de irodaiként és nem kívánok elmenni mert ezért a munkáért máshol se adnak többet.

De a fizikai munka az más. Ott a másik hely ad csak 10-20.000-el többet már elmennek. (el is mennek)


Nekem senki nem kínál többet, de ha kínálna is, a kényelmes 1 műszakos melómat nem adnám fel.

2021. jan. 2. 11:47
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, az én (volt) főnököm se értette miért megyek el másik helyre. Megmutattam az új hely mintaszerződését neki, benne a bérrel.

Több kérdése nem volt. Onnantól fogva értette.

2021. jan. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Értik az ilyen főnökök is a szitut, csak játsszák az agyukat, mert sérti az egójukat hogy beismerjék hogy szarul fizet a cégük.

De ha elfogynak az embereik csak kell majd lépniük.

2021. jan. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%
Alapítványi iskola.
2021. jan. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálunk ilyenre a főnök csak a vállát ránditja hogy hát ilyen az üzlet.

Ő is azt a beszállitot keresi aki olcsobb a munkaero meg azt aki többet fizet.

De ő ennyit koltsegel a munkabérre akinek nem tetszik nyitva az ajto.

2021. jan. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!