Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen ruhát vegyek fel melóra?

Milyen ruhát vegyek fel melóra?

Figyelt kérdés
Csóringer melós vagyok,kocsival járok melózni! 100 éves kopott farmert,120x kimosott gagyi kínai pólót,megnyúlt pulcsit,zsebe szakatt mellénybe ,gagyi cipőbe járok melózni,ha beérek a gyárba,egyből átöltözök melós cuccba,munkavédelmi bakancsba!-a kollégák rövid időre mégis látnak civílbe!-mennyire ciki hogy trehány vagyok? minek öltözzek ki a saját autóm tiszteletére?-uram bocsá, néha mackóba megyek!

2021. jan. 3. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Te tudod.

Én nem melós vagyok, de én is általában átöltözöm munkaruhába. De pl. hazafelé boltba megyek vagy elintézni valamit, postára stb. Szóval én erre is gondolnék.

2021. jan. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

ha ennyire gáznak érzed,vagy nem szeretnéd,hogy ebben a formában is ismerjenek,akkor ne öltözz át,hanem járj be melós ruhába dolgozni,addig amíg nem jössz egyenesbe.

ettől függetlenül szerintem ez a közeg tojik az ilyesmire.

sőt,ink azt teszik szóvá ha jobban öltözött vagy.

így az asszimilációhoz,vagy a leereszkedéshez teljesen jó a szabadidő cucc is,mert jobban maguk közül valónak éreznek ha pronyónak öltözöl.

2021. jan. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A mackó nem baj ha csak dolgozni mész, de akkor inkább már munkás ruhába menj, mert a kollégák előtt gáz lehet a szakadt ruha, viseltes ruha. Hordj nyugodtan kínai pólót, gagyi cipőt, de tiszta legyen, és ne 1000éves. Egy kicsit azért adj magadra.
2021. jan. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj abba amibe jól érzed magad. Kit érdekel. Csak büdös ne legyél mert az baromi kellemetlen mindenkinek.
2022. aug. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!