Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Most fogok Tiszaújvárosba...

Most fogok Tiszaújvárosba menni dolgozni, a MOL-hoz. Egyenlőre munkásszállóra költöznék, de idővel albérletbe szeretném folytatni. Ezzel kapcsolatban tudnátok nekem segíteni?

Figyelt kérdés

Érdekelne,hogy valaki tud e nekem információval szolgálni, a MOL munkásszállójával kapcsolatban? Milyen messze van, hányan vannak egy szobába, konyha, mosdó, WC stb. Csak, hogy mire számítsak. Valamint hallottam, hogy új munkásszálló is épült, azzal kapcsolatban is érdekelnének ezek az információk.

Az albérlettel kapcsolatban érdekelnének az utcák, hogy hol érdemes bérelni? Ami nincs messze és nem rossz környéken van. Köszönöm előre is a válaszokat.

#ház #munka #lakás #költözés #Borsod #Tiszaújváros #lakásvásárlás #Borsod-Abaúj-Zemplén megye
jan. 6. 19:20
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!