Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Most fogok Tiszaújvárosba...

Most fogok Tiszaújvárosba menni dolgozni, a MOL-hoz. Egyenlőre munkásszállóra költöznék, de idővel albérletbe szeretném folytatni. Ezzel kapcsolatban tudnátok nekem segíteni?

Figyelt kérdés

Érdekelne,hogy valaki tud e nekem információval szolgálni, a MOL munkásszállójával kapcsolatban? Milyen messze van, hányan vannak egy szobába, konyha, mosdó, WC stb. Csak, hogy mire számítsak. Valamint hallottam, hogy új munkásszálló is épült, azzal kapcsolatban is érdekelnének ezek az információk.

Az albérlettel kapcsolatban érdekelnének az utcák, hogy hol érdemes bérelni? Ami nincs messze és nem rossz környéken van. Köszönöm előre is a válaszokat.



2021. jan. 6. 19:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet már nem aktuális a dolog, de a kérdésed "második" felével kapcsolatban tudok segíteni. Itt igazából nincs olyan, hogy rossz környék, de tényleg. Kellemes nyugodt város, ahol nem történik soha semmi. Most még durvábban ez a helyzet, hogy minden zárva és 8 után nem lehet kimenni az utcára. Ha tudsz akkor bérelj lakást panelprogramos házban, annak is felsőbb emeletein. Meleg lesz és még igazából a fűtést se kell felkapcsolnod. Ha a legjobbat akarod magadnak akkor négyemeletes házakban bérelsz inkább, nem pedig a tízesekben ja és a legnagyobb tízest ami Szent István úton van azt mindenképpen kihagynám a helyedben.
2021. febr. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!