Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkáltatóm nem fizeti ki a...

A munkáltatóm nem fizeti ki a munkabéremet. Ügyvéd vajon mennyit kérne ha megbíznám, hogy pereljük ki a végkielégítést, munkabért, az elmúlt évek ki nem adott szabadságok pénzét, a felmondási idő pénzt és még kártérítést?

Figyelt kérdés

2021. jan. 14. 19:01
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Ezt talán konkrétab egy ügyvédtől kellene megkérdezni+ ott a munkaügyi bíróság is
2021. jan. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha normális, bejelentett munkaviszonyod van és munkaszerződésed, akkor szerintem ügyvéd sem kell hozzá.
2021. jan. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szereztem kereseti papírt munkaügyi perhez, de olyanok a kérdések hogy nem is tudom értelmezni.
2021. jan. 14. 20:41
 4/9 qborka ***** válasza:

Nekem is volt munkáltatóval problémám, még 2014-ben. 50.000 huf volt, hogy írt az üygvédem egy levelet, valamint személyesen tárgyaltak a munkáltatóm jogi képviselőjével. Ezt abból a pénzből vonták le, amit végül megkaptam a munkáltatómtól. Bp., V. kerületi ügyvédi iroda volt, egy volt osztálytársam segített.


Hajrá, ne hagyd magad! :)

2021. jan. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

4#

Jól értem, hogy még a megkárosított munkavállalótól vonják le?!

Miért nem a csaló, tolvaj munkáltatótól?

2021. febr. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Munkaügyi bírósághoz lehet érdemesebb lenne fordulni.
2021. febr. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Megtettük már a bírósági keresetlevelet
2021. febr. 4. 19:32
 8/9 qborka ***** válasza:

5/7 anonim ***** válasza:


4#: itt nem volt per, peren kívül megegyeztünk. Lehetett volna perre vinni, de nem kaptam volna több pénzt, és azt is csak jóval később, mivel nem kapkodták volna el.


Hajrá kérdező, sok sikert!

2021. febr. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi
2021. febr. 9. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!