Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit dolgoztok? Szeretitek...

Mit dolgoztok? Szeretitek csinálni?

Figyelt kérdés
Én fogtechnikus vagyok, viszonylag szeretem csinálnim

2021. jan. 15. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nemzetközi futár ponyvás kocsin.

Nagyon szeretem. Most is itt állok egy belga kúton. Tavaly kezdtem el érettségi után nyári munkaként, hogy egyetemhez szerezzek egy kis pénzt de annyira beleszerettem, hogy már nem szeretnék mással foglalkozni.

Tavasszal a C+E jogsit is lerakom és nyáron nyergessel folytatom.

2021. jan. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én sajnos most munkanélküli vagyok.

Ezelőtt ügyfelekkel foglalkoztam. Szerettem csinálni.

2021. jan. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én egy boltban vagyok eladó,emellett a boltvezető helyettese. Így pedig sokszínűbb és jobban is fizet a munka. Szeretem. 5 éve vagyok itt. A legjobb benne, hogy rugalmas a munkaidő. Kisgyerek mellett pedig ez nagyon fontos. Ha egyik héten csak hétvégén tudok dolgozni, akkor akkor megyek, ha szerdán-pénteken-vasárnap például, akkor meg akkor.

Óraszám is mindegy, annyit megyek amennyit tudok. Decemberben a férjem itthon volt, így dolgoztam 169 órát, januárban már dolgozik, én ezért csak heti kb 15 órát megyek. Igazán rugalmas, család mellett mint mondtam, igazi kincs egy ilyen munkahely.

2021. jan. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%

#1 Nem tudom te hogy bírod ezt az állandő kiszámíthatatlanságot?

Kialvatlanságot?

Hajléktalan életmódot?

Én nem bírtam sokáig...

2021. jan. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szociális terület, utálom.
2021. jan. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!