Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Beadjam újra a felmondásom?...

Beadjam újra a felmondásom? Vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés

Takaritónőként dolgozok. Kb 2 hete be adtam a felmondásom mert besokaltam. Történt hogy neki akartam állni a mosdók takaritásának a földszinten mikor két hölgy mondta kezdjek inkább az emeleten páran még dolgoznak lenn ugyis.

Mire végeztem az emeleten a földszint is kiürült. A női mosdóba a csempe minden össze volt szarva. Szaros wc papír a földön a,a wc se volt lehuzva. Valaki a kihelyezett kéz törülközőbe törölte...

Sirva mentem ki,mert láttam h 1 óraval ezelött nem ilyen állapotba volt. Az éjszakás biztonsági őr segitett kitakaritani.

Másnap be adtam reggel a felmondásom munkakörülményekre hivatkozva. Délután hivott a fönök menjek be még egyszer. Az éjszakás biztonsági őr még reggel szolgálatban volt és mikor megtudta miért voltam bent beszélt a fönökkel. Ő csinált pár képet a mosdóról megmutatta hogy ez miatt sokaltam be és javasolta a fönöknek higy kameran nézzék vissza kik voltak wc-n abban az időben.

Mikor du benten ujra a fönökhöz mondta nem fogadja el a felmondásom es kideritették ki volt az illető aki a mocskot hagyta maga után,ki is rugták.

A többi ember azonban pletykál az illető kirugásárol és hogy nekem közöm volt hozzá. Direkt kiboritják a kávét,csinálják a plussz munkát nekem finoman fogalmazva mert kirugattam egy 3 gyerekes egyedülálló anyát.


2021. jan. 15. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el onnan. Annyi más munkát vállalhatnál.
2021. jan. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fogadjunk hogy gyárban dolgozol :D csak ott ekkora parasztok az emberek.Nálunk amíg ott dolgoztam ez minden napos volt,és a nők is igénytelenek voltak a véres tampon szétdobálva,...olyan is volt hogy nem a wcbe szartak hanem mellé :D vagy a piasorba... a tükröt összekenik a kihelyezett kézmosószappannal...
2021. jan. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Micsoda nyomorékok vannak, hogy ebben élik ki magukat...

Igen, én a helyedben elmennék máshova.

2021. jan. 16. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Azért nem tudom mit tegyek mert az első esetnél a fönök nagyon rendes volt velem. Nem nézett le hogy én ott csak takaritok.

Nem tudom mennyire változna meg a dolgozók viselkedése velem szemben ha beszélnék a fönökkel és ő meg a dolgozóival. A dolgozók nem tudják pontosan miért rugták ki a hölgyet csak annyit hogy valamiképp közöm volt hozzá.

2021. jan. 16. 06:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!