Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért "menő" még felnőtt...

Miért "menő" még felnőtt korban is a nem tanulás?

Figyelt kérdés

Jelenleg tanfolyamra járok és májusban lesz egy vizsgánk, elég sok anyagot kellene addigra megtanulni. Nekem nagyon fontos lenne, hogy sikerüljön a vizsgám. Akikkel összebarátkoztam (3 srác) a tanfolyam elején mostanában álladóan leszólnak (nem csak engem, de főleg engem), csak azért mert tanulni akarok. Már jó ideje nem is találkoztam velük, pont emiatt.

Állandóan azt hangoztatják, hogy hülyeség tanulni még, addigra úgy is elfelejtik, elég vizsga előtt egy héttel, úgy is van lehetőség a javításra. Ha a messenger csoportban kérdez bárki bármit az anyaggal kapcsoltban, akkor azonnal leszólja az egyik. Pedig nem tizenévesek vagyunk, hanem 25-28.



2021. jan. 16. 09:14
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Ezt a mintát hozták gyerekkorukról, nem fognak már változni.. nem is akarnak változni.
2021. jan. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Van, aki sohasem nő fel. Élő példák.
2021. jan. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ők így élnek, nekik ez a norma. Nyilván vannak emberek akik tanulás nélkül is vitték valamire, ezért nem feltétlenül látják értelmét, hogy valaki 30 éves koráig tanul. Ez egy világlátás, ami nem fog megváltozni. Ha neked nem fér bele, ne barátkozz velük.
2021. jan. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet ők már rég jartak iskolaba a tanfolyam elott es nem is emlékszenek arra, hogy napi tanulás lecke, beadando meg minden volt.


Ebből nagyon hamar ki lehet esni

2021. jan. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%
Nekik így jó, neked meg másként, nekem meg 8 órás munkaidő mellett nincs energiám tanulni már 36 évesen.
2021. jan. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
40%

a legmenőbbek nem tanulnak, mert nekik nem KELL

ők tanulás nélkül jó eredménnyel vizsgáznak

2021. jan. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!