Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek, kihez fordulhatok,...

Mit tegyek, kihez fordulhatok, ha azt szeretnék, hogy áthelyezzenek engem?

Figyelt kérdés
Kirekesztettnek érzem magam, nem szeretek odajárni, sugdolóznak a hátam mögött, kiröhögnek, stb. A nagyfőnöknek már szóltam, azt mondta, hogy nem, mert itt van rám szükség. Gondolom kell egy ember, akit lehet szivatni. Már fél éve könyörgöm, hogy féltől egészig legyek beírva, mert csak úgy van buszom, ha nem úgy írnak be, akkor másfél órát állhatok ott a hidegben. Erre az a válasz, hogy ez nem kívánságműsor, de más variálhat, hogy ekkor megy dolgozni, akkor megy dolgozni, kicsit ebbe a műszakba is akar lenni, meg kicsit abban is.
2021. jan. 18. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Más nevében ne írj kérdést! Köszi! ;)
2021. jan. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Azt szeretnék szerintem azt szeretném akart lenni, csak gondolom elírta a kérdező.
2021. jan. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
(A beo tényleg fontos.)
2021. jan. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem a lehetőségek szerint keress új munkahelyet, persze nem egyszerű, de lehet jobban megéri!
2021. febr. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!