Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért van az bármelyik munkahe...

Miért van az bármelyik munkahelyen ha bekerulök mindig van aki utálkozik?

Figyelt kérdés
Mindig ezt tapasztalom. Bekerülök a munkahelyre és mindig egy olyan "nagyszavú" ember akit sokan követnek, elkezd utálkozni. Munkámat teljesen ellátom, kimmunikativ, beilleszkedö, közvetlen típusú vagyok. És mindig van aki rontaná és rontja is a többiek elött az éppen kiépiteni kivánt elfogadásomat. Utálkozik vagy megfagy a levegö ha belépek. Úgy hogy egy rossz szót nem szólok hozzá. És rengetegen mennek utána. Miért van ez? Hogy tehetek ellene?
2021. jan. 20. 08:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Ezt én is tapasztaltam.Tipikus intelligens magyar megnyilvánulás.Utálkoznak pedig nem is ismernek.Ők már összevannak szokva és nem kíváncsiak új emberekre mert bevannak gyöpesedve mint a 200 évesek.Talán féltékenyek is nehogy te jobban dolgozz és ezt a főnök nehogy észrevegye és esetleg megkedveljen :) Ez lehet a háttérben.Nem tudsz ellene semmit se tenni.Ez van sok munkahelyen
2021. jan. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
32%

Ha mindenhol ezt tapasztalod, nem lehet hogy veled van gond?

Én ilyet sose tapasztaltam

2021. jan. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor te szerencsés vagy,mert normális emberek közé kerültél
2021. jan. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a magam nevében állítom hogy semmit se csináltam sőt barátságos voltam és így is előfordult hogy észrevettem azt hogy új vagyok és nem szeretik az újakat.Egy munkahely volt ahol ezt nem tapasztaltam
2021. jan. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Magyar szokás
2021. jan. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Így van #5-ös.Magyar primitív undorító szokás pffff

Hánynom kell ettől és utálok új lenni mert általában mindig ez van teljesen mindegy hogy viselkedek

2021. jan. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek nagyon hülyék tudnak lenni (a nők főleg, mondom ezt nőként). Új munkahelyen kezdtem, könyvelőirodában. A csaj, akivel szemben volt az íróasztalom, keresztülnézett rajtam, utána is úgy nézett rám, mint egy rakás hányásra.

Kb pár hónap után aztán összehaverkodtunk, akkor vallotta be, hogy semmi baja nem volt velem, csak engem is úgy hívnak, mint a lányát (Nóra), és neki egyetlen Nóra létezik, a lánya (ezért utált hetekig).

Most erre mit lehet mondani?

2021. jan. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
No comment :) Ilyen butaságot :D Igen,az emberek ilyenek
2021. jan. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol vannak introvertáltak, extrovertáltak, illetve már eleve kialakult klikkek, ahol van egy "vezírkutya", aki mindig kinevez valakit, akit ügyeletesen lehet/kell utálni okkal, ok nélkül.
2021. jan. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy mert savanyú a szőlő? Azt látják, hogy te mondjuk jóképűbb, okosabb, eddig hallott eredményeid alapján sikeresebb vagy náluk? Vagy eddig ők látták el a te munkádat is, amíg volt egy emberhiányuk, és ők azért fizetésemelést kaptak; de így, hogy fölvettek mégegy embert; már nem kapják ezt a plusz pénzt? Vagy túl fiatal vagy; "zöldfülűnek" tartanak, és le akarják törni a lelkesedésed. PL ezt a fiatal lelkesedést? Tehát le akarják törni ami benned van? Vagy pl látják, hogy te jókedvűen , kisimult arccal érkezel mindig; és akkor ilyen 'd0g0lj0n meg a szomszéd tehene' szinten azt akarják elérni, hogy te se járj be oda dolgozni? Vagy pl téged felvéve magasabb pozícióba kerültél esetleg; mint aki már 10 éve ott van annál a cégnél? Vagy meghallotta a főnöktől, hogy mennyi a fizetésed, amennyivel te többet kapsz; vagy csak szítja ott a feszkót pl akár ezzel is a többiek között, hogy biztos,hogy te többet kapsz, közben pedig nem is? (Amúgy pénzről ne beszéljetek , hogy kinek mennyi a keresete, konfliktusokat generálhat.) Amúgy valószínűleg kicsi annak az uszítós kollégádnak az önértékelése; és akkor ez abban nyilvánul meg, hogy el kezdi másokban is keresni a hibákat; és ettől egy kicsit jobb lesz neki; főleg, ha van ebben partner, aki vele utálkozik. És hogy te vagy most az újfiú/új lány; aki ellen előnyben van, mert a többiek már pl egy összeszokott csapat, és akkor ezt használja ki, ezt fordítja ellened, hogy ővelük már ismerik egymást, teveled meg nem.
2021. jan. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!