Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Olyan cégekhez is szeretnék...

Olyan cégekhez is szeretnék jelentkezni akik nem hirdetnek, hogyan fogalmazzam meg a levelemet?

Figyelt kérdés

Tisztelt XY kft.!


Itt nem tudom hogy mit is kellene írni.


Önéletrajzomat csatolom.


Üdvözlettel,

Példa Péter



2021. jan. 30. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hallottál a cégről ezt-azt (számodra pozitívat), ilyen meg olyan végzettséged van, és ezek alapján úgy érzed, kiváló munkaerőjük lehetnél.
2021. jan. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%
Ez tökéletes. Sőt, igazából a 2.mondatot ki is hagynám, nem kell ennyire bő lére ereszteni, még megszokják a HResek hogy el vannak kényeztetve
2021. jan. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindent leírsz, hogy miért jelentkezel hozzájuk. Vagy csak a pozitívumokat.
2021. jan. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én csináltam ilyet és azonnal be is hívtak, pedig nem is kerestek embert.


Semmi cifrázás nem kell: őszintén megírtam nekik, hogy véletlenül ráakadtam a fészbukon az oldalukra, és tök érdekesnek találtam a működésüket, meg hogy ilyenekkel foglalkoznak. Utána leírtam, miért lennék alkalmas munkaerő náluk (végzettség, nyelvtudás stb).

Persze mindezt hivatalos stílusban, de nem kell túl hosszan írni, mert megunják. Pár mondat elég.

2021. jan. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos válaszokat.
2021. jan. 31. 17:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!