Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkanèlkülikènt vàllaljak...

Munkanèlkülikènt vàllaljak úgy szezonális munkàkat, hogy mindig attól kell tartani, hogy mi lesz majd?

Figyelt kérdés
Korábban vègeztem már szezonális munkákat, de rossz tapasztalataim vannak a munkàkkal kapcsolatban. A csoportban nem tudják az emberek neveit, mindenkit összemosnak egy felmerülő üggyel kapcsolatban, tehàt mindenkit egy kalap alá vesznek. Precìzen, szorgosan dolgozik az ember, de mikor meglátják az eredményt, akkor nem nyilatkoznak róla. Aztán kiderül, hogy jó az, amit csináltunk, de alkalmi munkavállalókat nem veszik komolyan. Szeretnèl vállalni ilyen jellegű munkákat, de előre tartok, hogy mi lesz a jövőven...Rossz tapasztalatok, bizonytalanság, visszajelzés elkönyvelése saját részre. Nehéz így munkàt vállalni. Hogy álljak pozitìvan hozzá a munkákhoz, ha nem tudom mit hoz majd a holnap?
2021. jan. 30. 19:20
 1/4 A kérdező kommentje:
Elnèzést a hibàkért, gyors voltam a kelletènèl. 48/F
2021. jan. 30. 19:24
 2/4 anonim ***** válasza:
Milyen munkáról van szó?
2021. jan. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Munka jellege nem meghatározó a kérdés szempontjából. Írjatok.
2021. jan. 30. 19:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Most mi az alternativa? Hogy nem dolgozol, nem is eszel? Mert ha nincs mas, akkor vallalnek es keresnek is allast.
2021. jan. 31. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!