Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hol dolgozzak, ha még operátor...

Hol dolgozzak, ha még operátornak sem vagyok elég jó?

Figyelt kérdés

A szakmám per pillanat felejtős (vendéglátáshoz kapcsolódik). A másik szakmám a könyvelő amit azért tanultam ki, mert érdekelt, viszont tapasztalatom nem sok van, igy ezzel sem tudok mit kezdeni.

Körbejártam a munkaerőkölcsönzőket, amig nincs más, addig jó lett volna valami gyári munka is, de nem jött össze. A forgatókönyv mindenhol ugyanaz volt: adták a tesztet, ami mindenhol jó lett, aztán jött a szerelési feladat, amit viszont sehol sem tudtam időre megcsinálni, igy nem vettek fel sehova. Futárkodás kizárva, mert nincs jogositványom.

Veszprém megyei nő vagyok.

Valakinek van valami ötlete, merre lenne érdemes keresni vagy hogy hogyan tudnék gyorsabban megcsinálni olyan feladatokat, amiket még soha életemben nem csináltam, hogy felvegyenek?



2021. febr. 1. 13:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%
Call center?
2021. febr. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Azt lehetne otthonról, mert tudtommal Veszprém megyében nincs ilyen, legalábbis még nem hallottam róla?
2021. febr. 1. 13:32
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Persze, lehet otthonról is.
2021. febr. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Viszont az jutalékos, nem? Olyat nem tudsz, ami nagyjából fix fizetést adna?
2021. febr. 1. 13:34
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Call center se való mindenkinek. Ott egész nap dumálni kell, problémákat megoldani stb.

Állítom, hogy jobban lefárad az ember mint gyárban szalag mellett.

2021. febr. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
10%

5

Ennyire meglepő, hogy dolgozni kell?

2021. febr. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
#5 Nekem jó lenne, csak ne jutalékos legyen.
2021. febr. 1. 13:37
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Ügyfélszolgálatos munkák általában nem jutalékosak, míg a telemarketingesek azok.
2021. febr. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

"Viszont az jutalékos, nem? Olyat nem tudsz, ami nagyjából fix fizetést adna?"


Ha kimondottan telemarketinges vagy callcenterbe akkor lehet, de vannak pl hibabejelentők is.

2021. febr. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
85%

A hiba nem benned van. Irreális elvárások vannak mindenhol! A kapzsi, pofátlan kizsigerelőknek semmi, senki "nem elg jó". A gyárakban arra megy a játék, hogy ne is lehessen teljesíteni a normát, mert ugy kevesebbet kell fizetni.

Ezek közül a könyvelésben látok fantáziát. Mondjuk, mint maszek könyvelő. Ma már nem sok mindent érdemes beosztottként csinálni.

2021. febr. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!