Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ki mivel foglalkozik? Mennyi...

Ki mivel foglalkozik? Mennyi az átlagos fizetésed? Melyik megyében? El tudod benne képzelni magadat hogy onnan mész nyugdíjba? Mennyire nehéz/könnyű ezt a munkát végezni? Szereted?

Figyelt kérdés

2021. febr. 2. 13:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/89 batta80 ***** válasza:
96%

Szabolcs megye.

270 nettó.

Adminisztrátor.

Nyugdíj??? :D :D :D Mikor? Max, ha félreteszel rá.

Utálom ezt a munkát.

Egyébként néha nehéz, mert nekem kell kitalálni.

2021. febr. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/89 anonim ***** válasza:
76%

Vállalkozó vagyok, a legközelebbi terület az IT. Összegről nem beszélnék, sem lakhelyről, de jól megy a sorom. :D

A nyugdíj dologgal kapcsolatban egyetértek az elsővel, legfeljebb ha megspórolunk.

2021. febr. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/89 anonim ***** válasza:
92%

Irodában dolgozom, a fizetésem nettó 280.000 forint., Budapesten. Mellékesben egy webáruháznak is bedolgozom napi 1-2 órát, az plusz 50.000 forint.


A nyugdíjra nem gondolok és nem is számítok, majd ha lesz annyi felesleges pénzem, ingatlant veszek és kiadom, ez majd kitermeli a nyugdíjamat.


Nem, nem szeretem. Monoton, unalmas, az irodai környezetet is rühellem.

Nehéznek nem nehéz ha épp nincs határidős meló, akkor nem hagyom el a fejemet is.

2021. febr. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/89 anonim ***** válasza:
94%

Elnézést a plusz kérdésért, de leírnátok azt is, hogy mi végzettségetek is, kérlek? :) (Elég az is, hogy diploma, érettségi, szakma stb.)

Nem rossz szándékból vagy irigységből kérdezem, csak pályaválasztás előtt állok és kíváncsi vagyok, hány év tanulás kellhet a különböző munkakörökhöz.

2021. febr. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/89 anonim ***** válasza:
78%

Egyetemi kutató/tanár vagyok, mellette van egy tanácsadó vállalkozásom, és partner vagyok még két cégben, meg sok ilyen-olyan non-profit kezdeményezésben.


Átlagos bevételem 1-1.2M körül alakul havonta, de van hogy fele ennyi, van hogy kétszer ennyi.


Budapest, de persze a legtöbb kliens és tennivaló külföldön van, szóval néha 1-2 hónapokra távol.


Nem tudom mire nyugdíjas leszek, 35 év múlva, mi lesz, de szeretem és változatos, megbecsülnek, jól keresek, szóval magamtól nem fogok eltávolodni ettől.

A nehéz/könnyű relatív, nekem jól csúszik, de a bolygón nincs túl sok ember aki képes lenne elvégezni, mert magas fokú specializációt igényel, neves külföldi egyetemeken csináltam a doktori kutatásom.

2021. febr. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/89 anonim ***** válasza:
38%
5. Persze, elhiszem. Ide meg kikapcsolódni jár.
2021. febr. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/89 anonim ***** válasza:
81%
Bp. nettó 700ezer jogi terület. El tudnám képzelni hogy innen menjek nyugdíjba.
2021. febr. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/89 anonim ***** válasza:
81%

#6


Igen, olyasmi.

Ha nem hiszed, küldd el a linkedin-ed privátban, és bejelöllek. :)

2021. febr. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/89 anonim ***** válasza:
91%

3-as vagyok. Én pénzügyi- és számviteli ügyintéző vagyok. Mellette a TB ügyintézőit tettem le. Ha mindenki úgy akarja, akkor majd megyek tovább könyvelést tanulni.


Baromi monoton, száraz és unalmas, azért választottam ezt, mert világ életemben 5-ös voltam matekból, plusz ilyen szakmával tudok válogatni a munkahelyek között.

2021. febr. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/89 anonim ***** válasza:
100%

Csomagoló

nettó 120 ezer

Baranya megye


Végzettség:grafikus+formatervező mérnök 😓


Könnyű mert semmi felelősség nincs rajtam

Nagyon utálom mert szarul fizet és nem ezért tanultam 7 évig. De persze csak magamat okolhatom hogy nem tudtam egy normális szakmába illő állást találni

2021. febr. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!