Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ezek után van esélyem újra...

Ezek után van esélyem újra megpróbálni?

Figyelt kérdés
2018-ban helyezkedtem el a magyar postánál mint kézbesítő. Nagyon szerettem csinálni, az én életformám ez a jövős-menős. Sajnos azonban hiába szerettem, a magánéletemben óriási problémák voltak ekkor. Rossz párkapcsolat, családi gondok. Amik kihatottak a munkavégzésemre is. Levelek maradtak bent, határidők lejártak kész káosz volt. Elküldtek. Azóta nem találom a helyem pedig már 3 éve történt. Szeretnék visszatérni a posta berkein belülre. Minden rendeződött körülöttem már nyoma sincs a viharos életnek. Viszont így hogy rossz véleményük van rólam, mennyi az esély hogy újra felvennének valamelyik postahivatalba? 23/f
2021. febr. 2. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hacsak nem egyedül ajánlással lehet bekerülni a postára (nem tudom, hogy megy ez arrafelé), akkor nagyon sok! :) Csak én másik városban próbálnám meg a helyedben, az a tuti.
2021. febr. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem is emlékeznek nagyon rád. Ha kérdik mi volt az oka, megmondod, hogy a magánéleti problémáid a munkavégzésed precitizásának rovására ment. Azóta rendeződtek a dolgaid, mindenképpen vissza szeretnél menni, mert szereted ezt a munkakört és nagyon passzol hozzád.


Szerintem nyugodtan jelentkezz!

2021. febr. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem próbálod meg biztos nem vesznek fel. Mit veszítesz ha jelentkezel és elutasítanak? Semmit. De lehet felvesznek. Nem is valószínű hogy emlékeznek rád.
2021. febr. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nyugodtan jelentkezz, persze. Nem dúskálnak a jelentkezőkben szerintem. :)

Esetleg megpróbálhatod a többi kézbesítős céget is (GLS, DHL stb. Habár nem tudom, melyikhez érné meg)

2021. febr. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Te felvennéd magad,kérdező?
2021. febr. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!