Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nem kellett még orvosi...

Miért nem kellett még orvosi alkalmasságira mennem?

Figyelt kérdés

Évente van alkalmassági vizsgálat, nekem januárba jár le a papírom, egy évre adják meg. Eddig mindig hétre pontosan januárban kellett mennem megújítani, mindig a főnök szólt. Most viszont nem szóltak, és már február van. Félek ez azt jelenti, hogy ki akarnak rúgni, azért nem is kell már alkalmasságira mennem? Miért lehet hogy még nem szóltak?

L24


2021. febr. 3. 10:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ki akarnak rúgni vagy csődbe megy a cég vagy pedig elfelejtették mert van ezer adminisztratív bajuk
2021. febr. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szóval ki akarnak rúgni, jól gondoltam. Hát jó...
2021. febr. 3. 10:35
 3/11 A kérdező kommentje:
De akkor mire várnak??
2021. febr. 3. 10:35
 4/11 batta80 ***** válasza:
100%

Ne gondolj egyből a legrosszabbra.

Egy fontos tényt elfelejtettél. Pandémia van. Egy csomó rendelő nem is működik.


A mi cégünknél minden májusban van az éves orvosi. Tavaly szeptemberben lett megtartva, de a doki karanténba került, így egy része a bandának érvényes alkalmassági nélkül dolgozik a mai napig.

2021. febr. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hozzánk jönni szokott az orvos, a munkahelyre.
2021. febr. 3. 10:51
 6/11 batta80 ***** válasza:
100%
Hát lehet, pont ezért nem megy. A mi főnökünk semmilyen idegent nem enged a telepre.
2021. febr. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A mi főnökünk a vírustól nem fél, biztos hogy nem emiatt nem jön. Lehet hogy már volt, csak nekem nem szóltak, mert úgyis ki akarnak rúgni.
2021. febr. 3. 11:08
 8/11 anonim ***** válasza:
58%
Igen, most írják a felmondási papírjaidat.
2021. febr. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, volt ami bajt csináltál belőle? Pl sokszor voltál táppénzen, elrontottad a feladatokat, ?
2021. febr. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem. Táppénzen egyszer voltam tavaly, a munkámra nem volt panasz. Legalábbis nekem nem mondták. De ezek szerint akkor mégse voltak megelégedve vele. Azért mondhatták volna, hogy legalább tudjam. Akkor esetleg tudok változtatni is. De hát mindegy, ez van..
2021. febr. 3. 12:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!