Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ciki az, ha valaki -főleg...

Ciki az, ha valaki -főleg férfiként- a közigazgatásban dolgozik?

Figyelt kérdés

Sokszor megkapom, hogy nem csinálnak semmit, haszontalanok, lusták, meg csak az adófizetők pénzén élnek. Nagyon sok nő van, tehát nem is egy férfias pálya.. A másik a megalázóan alacsony fizetés.

Az NKE-n végeztem, ezzel máshova nem igazán vennének fel, max elmehetek árufeltöltőnek vagy gyártósorra, sok lehetőség nincs



2021. febr. 8. 12:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
28%
Ciki.
2021. febr. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Haver,en is az NKE köziget végeztem ès egy multi gazdasági osztályán dolgozom tök normális fizuèrt és én is professionon találtam az állást, mielőtt bárki fejében is megfordulna a gondolat, hogy ilyen helyre csak kapcsolatokkal lehet bejutni.
2021. febr. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
45%
Az NKE-n végeztél és nem tudsz elhelyezkedni? Na ez a gáz.
2021. febr. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Helyezkedjek el közigazgatásban éhbérért? Ez egy vicc, akkor inkább megyek egy gyárba!
2021. febr. 8. 14:31
 5/13 anonim ***** válasza:
12%

Miért lenne gáz? Én is az NKE-n végeztem de ezzel el tudsz menni simán a versenyszféraba is.


Amúgy meg én közigazgatásban kezdtem jó volt egyébként csak a fizu egy......


Szóval fogtam magam és elmentem beszerzőnek egy vállalkozáshoz.

Most pluszban csinálom a logisztikai mesterképzést.


Imádták ezt a kombót a felvételin ugyanis nekem van jogi ismeretem is pláne tetszett nekik 😁

2021. febr. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Mármint az állásinterjút értem a felvételi alatt
2021. febr. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%

Nem tudom milyen közegben vagy de én nem hallottam még olyanokat amiket leírtál az első mondatodban. És miért élnének az adófizetők pénzén? Nem értem.

Amúgy nem ciki. És kit érdekel? Nem terhel meg fizikailag, 60 évesen is tudod majd csinálni, és akkor sem kell munka nélkül maradnod ha mondjuk eltörik a lábad.

2021. febr. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
37%

Nekem pl. nőként ezzel nem lenne bajom, ha van fix munkád, meg tudsz belőle élni, és nem engem pumpolsz.


Amúgy én azt látom, hogy inkább a nőket szeretik a közigazgatásban dolgozók közül szekálni, mert alapvetően még mindig patriarchátusban élünk. Hogy a körmüket reszelik, ízléstelenül vannak felöltözve, b.atlan p...k, lusták, pletykálkodnak, pasziánszoznak, trécselnek munka helyett. Férfiakra ilyet eddig nem hallottam, pedig ugyanőgy dolgoznak ilyen helyen, mint a nők.

2021. febr. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát, ha jó helyen vagy jó fizetésért, akkor semmi gond, de ha egy kormányablakban, vagy önkormányzatban csinálod a semmit az szívás. Nem ciki, inkább csak esélyed sem lesz normális egzisztenciát kiépíteni, sosem lesz akkora presztízsed, mint amilyenre vágysz. Végezz el egy normális szakot és, akkor nem kell majd ezzel foglalkoznod.
2021. febr. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nem ciki. Az a ciki ha valaki nem dolgozik. Sose értettem miért jó lenézni valakit a munkája miatt. Le lehet nézni a kukást is, de ha úszna a szemétben az utca nélkülük, már hiányoznának.
2021. febr. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!